ImproPřesah 2012 - akce byla ZRUŠENA !!!

Léto uprostřed Moravského krasu s vůní improvizace, divadla, dramaturgie, skupinové spolupráce. Akce je vedená zkušenou lektorkou Míšou Puchálkovou zakladatelkou, trenérkou a hráčkou 1. české improvizační skupiny Pra.l.iny, Robbym Sunandou lektorem mnoha alternativních akcí nejen pod Hnutím Brontosaurus a dalšími lektory Improvizačního divadla
23.8.2012 19:00 - 30.8.2012 13:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Zažiješ 5 dnů improvizačního divadla a 2 dny dalších technik a cvičení, volně navazující na víkendové improvizační dílny s Míšou Puchálkovou a víkendy východních technik s Robbym. Pojďme vstoupit a zase vystoupit z mnoha různých rolí. Přes improvizaci poznejme více sebe i druhé. Dostaňme se tak ke své vlastní podstatě, abychom byli dobrými hráči, spoluhráči, ale i lidmi. Pomůže nám k tomu improvizační divadlo s přesahem. Tedy impro cvičení, hry, krátké improvizace, techniky muzikoterapie, rolových her či techniky a cvičení východních směrů. Abychom si mohli spolu zaimprovizovat ve hře i v životě, je potřeba to zkoušet, znát pravidla a věřit sobě a spoluhráči. Jaké to je nevědět co přijde, co udělám já, co partner? Jaké to je stvořit příběh, krátkou improvizaci a zažít opojení z toho, že "ono to jde!"?

Organizační tým: Michaela Puchalková, Robby Sunanda a další přizvaní lektoři z Improligy (v jednání - po potvrzení budou upřesnění).

účastnický poplatek : cena je předběžně 3650,- (pro studenty a nezaměstnané do 26 let), 4350,- (pro ostatní). Tábor je nepracovní. V ceně je ubytování, strava, lektorné.. možné je zůstat i po 30.8. (potom se platí už jen za stravu a ubytování). Pro účastníky víkendů Improdivadla v roce 2012 sleva - 400,-Kč/osoba

 

Tvá účast je potvrzena po připsání účasnického poplatku na účet.

Další informace získáš po přihlášení (pomocí přihlašovadla níže) nejpozději měsíc před začátkem na tomto místě (ke stažení), nebo na tvůj email.

Případné další dotazy ti odpovíme na modré lince 603 375 481 (Robby).

Přihlašování již uzavřeno

Komentáře

1 comment posted
levitra cheap canada levitra
levitra cheap canada levitra online levitra pills for sale levitra cheap levitra professional oo
Posted by Anonym on 31.07.2017 - 10:55