Víkend Hlubinného Improdivadla II.

Nový projekt propojení relaxačních technik, meditací a REIKI s technikami Improvizačního divadla.
11.10.2024 18:00 - 13.10.2024 15:30

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Cílem hlubinného improdivadla je v improvizačních technikách se více do své role vcítit a prožít ji. Ne jen přehrávat , ale prožívat. Dále také si v příjemné skupině na příjemném místě zrelaxovat, zahrát si, sebezdokonalení a seznámit se s obdobně laděnými lidmi.
Víkend je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé zájemce o Improvizační divadlo a Hlubinné improvizační divadlo.

Tato akce nám v průběhu víkendu umožní jít naplno a hluboko do rozličných technik Hlubinného improvizačního divadla.
Budeme pracovat s našimi emocemi emocemi, živly, archetypy, našim vnějším i vnitřním světem, statusem, tvorbou postav, improvizací v pohybu, kontaktu apod.

Pro koho: Pro lidi s mladým duchem od 16 do 39+ let.

Účastnický příspěvek (včetně ubytování a stravy): předběžně studenti a nezaměstnaní do 26 let ...2 900,-Kč, Ostatní 3 900,-Kč V případě pobytu bez stravy o cca 400,-Kč méně.

Máš nyní hlouběji do kapsy a chceš si snížit cenu? Tak máme pro tebe bonusy, které se navíc sčítají !!!

- Pro prvních 10 přihlášených (včetně uhrazení zálohy) účastníků bonus - 300,-Kč/účastník

- Pro přihlášené páry (které jsou spolu již déle než půl roku) bonus - 300,-Kč pro každého

- Když prokazatelně na základě tvého doporučení přijde nový účastník bonus - 300,-Kč za každého

Účastnický poplatek se nemá stát překážkou v tvoji účasti, proto, pokud budeš pravdu ve finanční krizi, ozvi se mi a pokusíme se domluvit. 

Vhodné: pro kohokoliv, kdo má zájem o improdivadlo, divadlo, zlepšení sebe vyjadřování a nebo v komunikaci se sebou a ostatními.

Lektoři Robby Kubáň Sunanda a Veronika Divoženka Lukášová

FB událost

 

K lektorů:

Veronika Lukášová - Divoženka 

Divoženka Lesní - je bodyworker, poskytuje terapeutické masáže, pracuje s energií, věnuje se šamanským technikám a tvorbou rituálů. Tvoří podporující magické šperky a osobní amulety na míru z cínu a polodrahokamů. Velkou láskou je i tvorba vykuřovadel.
Vystudovala religionistiku a environmentální studia. Magii, šamanismu a práci s energií se věnuje 20 let. Do učení šamanského medicínského kruhu byla zasvěcena potomkem indiánského kmene Cherokee. Následně prošla ročním Medicínským šamanským učením pod vedením Johna Hawkena a šamanské techniky propojuje s učením jungiánské psychologie, psychosomatiky a s psychoterapeutickými směry, které pracují s tělem.
Další aktuální projekty: průvodkyně ženskými čaro-kruhy, asistence na ročním šamanském výcviku (John Hawken, Jitka Mandalam), šamanské muzikoterapie pro děti.

 

Robby Kubáň -Sunanda:

Zakladatel a dlouholetý člen improvizační skupiny Kruté sendviče. Předtím působil v improvizační skupině Bafni a Panda.

Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1 100 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.

Prihlaš se na Víkend Hlubinného Improdivadla II.