Ecstatic dance 4 Elements

19.5.2024 12:30 - 22:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Ecstatic Dance ve znamení 4 elementů

Nedělní program s možností prodloužení pobytu od pátku až do pondělí, dle libosti)

FB událost: https://fb.me/e/3UqxKfeAz

 

Od pátku večer až do pondělí poběží dobrovolný program pro ubytované na víkend. Blíže koncem dubna na těchto stránkách.

Nedělní den, kdy zažijete ecstatickou taneční cestu, tématicky napojené na elementy vzduchu, vody, ohněa země.

Zároveňv propojení s jógou, dechovými a meditačními technikami technikami, ceremonií apod. A to se záměrem v nás povzbudit zdravou a tvořivou vitální energií, probudit vize, odbourat stres...

Účastnický poplatek:
 
Předprodej ... 666,-Kč
Na místě ... 777,-Kč
Pro prvních 10 přihlášených sleva ... - 100,-Kč
Pro studenty a nezaměstnané do 25 let ... 444,-Kč  
(V ceně program a malé večerní občerstvení - polévka a chleby s pomazánkou)
 
Příplatek za ubytování (možno od pátku až do pondělí dle uvážení): 480,-Kč/osoba/noc včetně povlečení, za koupací sud s teplou vodou viz. níže 200,-Kč/osoba/cca 2 hodiny pobytu
 
Nedělní program:
12:30 Příjezd (pro účastníky jen na něděli)
13:00 úvodní kruh
14:00 Jóga
15:10 OSHO Meditace
16:10 Kakao
17:00 Ecstatic Dance
20:30 Zklidnění, dotepání, léčivé nástroje
20:45 Integrační kruh, sdílení
21:30 Konec
****************************************************************************************************

Místo konání: Ekologické volnočasové centrum Švýcárna (EVC Švýcárna, CHKO Moravský kras, 20 km severněod Brna).
Ubytování je zajištěno na 3 až 5-ti lůžkových pokojích (některé i s vlastní sociálkou). K dispozici budou minimálnědvěspolečenské místnosti, VIP hospůdka pro stravování i večerní posezení, parkovištěa venkovní prostory uprostřed CHKO Moravský kras.

Ubytování za 500,-Kč/osoba/noc na pokojích, koupací sud za 200,-Kč/osoba/cca 2 hodiny

Na sobotu bude připraven i venkovní koupací sud s teplou vodou, hydromasáží a perličkovou koupelí (kapacita 12 osob).

 

Dnem vás provedou:

Veronika Maliňáková:

Jsem tvůrkyně, lektorka jógy, výtvarnice a tanečnice, terapeuticky pracuju s tělem, dechem, sny, výtvarným tvořením. Zajímá měvýchodní filosofie a šamanismus, práce se sny, meditace a dech.

V pohybu je pro měnejdůležitější vnímat své tělo a dech, bytí v přítomném okamžiku a uvolnění v pohybu. Zharmonizování dvojic jako aktivace a uvolnění, záměr a nelpění, uvolněnost a energie, směr a plynutí. Když to umíme v našem fyzickém těle, snáze to žijeme i v našem mentálním těle a v životě.

Navnímání svého těla, dechu, jemná práce s podvědomím, rituály, zpěv, aktivní šamanské snění.

Skrze práci s podvědomím - aťuž přes tvorbu, tanec, sny, dech, fyzické projevy v těle, měníme svou realitu a tvoříme si život.

https://muriaci.com/

 

DJ Martin Palla (DJ):

Jsem DJ - hudební mág a průkopník, zakladatel projektu Ecstatic Dance RITUALS (2022). 

Hudba a tanec jsou pro měnejen koníčkem, ale i životním posláním. Ecstatic Dance je pro měsplněním mého snu, mohu díky němu propojit všechno, co jsem se na své cestěnaučil a prožil. Tvorba a mixování hudby, spontanní tanec, hraní na živé nástroje, šamanismus, zpěv a setkávání se s inspirativními lidmi – to vše je pro mězdrojem radosti a hloubky.

Moje DJská kariéra začala už v roce 2005. Tehdy jsem hrál techno a minimal, postupnějsem se potom přeorientoval na melodický Liquid Drum & Bass. Klubový život, kde se lidé opíjí a nezajímají se o hudbu, mi ale přestal dávat smysl, a tak jsem si dal několik let pauzu, dokud jsem neobjevil DJ MOSE. To byl pro měvelký obrat, protože jeho hudba byla něco úplněnového a silněměoslovila. Byla to hudební změna, která měpřitáhla, okamžitějsem věděl, že to je ta správná cesta. Silnějsem si přál, abych mohl hrát takovou hudbu i já, a to se mi brzy splnilo.

Stále hledám novou hudbu a zkouším různé kombinace. Zvukové vibrace mají úžasnou schopnost, dokážou léčit a uzdravovat. Hudba v nás probouzí různé emoce, je to univerzální jazyk, kterým se dorozumíme všichni. Ecstatic DJ je vypravěčem hudebních příběhů, průvodcem na cestětance, meditace a vnitřních procesů.

Každý taneční zážitek je jedinečný, originální a naprosto nový.

Skladby pečlivěvybírám několik dní, skládám je za sebou jako příběh - taneční cestu, která těprovede tancem tvé duše. Mé hudební cesty jsou velice pestré, dynamické, plné překvapení a emocí, divokých rytmů, ale také klidných a povznášejících částí, které jako celek působí na mnoha úrovních (vědomých i podvědomých).

Vnímám v tom jakýsi prazáklad z naší dávné minulosti, který nás všechny spojuje. Rytmy bubnůa šamanství jsou univerzálním jazykem, smyslem, naplněním a vyživením se, znovu napojením na svou podstatu.

https://martinpalla.cz/

 

Robby Sunanda:
www.svycarna.eu
Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kroměmeditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1 100 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupněse snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.

 

Lektoři:
DJ Martin Palla (DJ)
Veronika Maliňáková (Jóga, kakaová ceremonie, meditace)
Robby Sunanda (Meditace, kontaktní hry, technické zabezpečení)

 

Kontakt na pořadatele:
Email: EVC [dot] Svycarna [zavináč] centrum [dot] cz
Tel: 603 375 481 (Robby)

Prihlaš se na Ecstatic dance 4 Elements