Magic Weekend

Pomoc s opravou Švýcárny a dostavbou Lesního baru pro návštěvníky údolí - Pracovně prožitková akce v rámci Akce památky k záchraně objektu Švýcárna
7.12.2018 20:00 - 9.12.2018 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Stránka akce s přihlašovadlem a informacemi:
http://svycarna.eu/node/803
English
 
Do you like witchkraft and wizardry? Does Harry Potter and Fantastic Beasts` Universe feel like home to you? Come to EVC Švýcárna for the Magic weekend And Volunteering work!
You will make your own wand and learn how to play HP movies` music theme. Magic games, quiz and much more is awaiting here for you, as well as a bit of volunteering work to help the muggles.
Come to meet new people and feel the magic in your hands!
 
The event is bilingual (Eng-Czeck).
 
For wizards from 16 to 160 years old.
 
Organizers: Maksym, Elena, Jan
 
Save your tickets to the event. One way ticket will be reimbursed.
 
Recommended price min. 180, -Kč
 
The number of participants is limited. Therefore, confirm your participation within 5 days after singing in by sending a refundable deposit of 400, -CZK. On the spot we will return your the rest after deduction of 180, -Kč (or more if you wish)
 
 
We will send you detailed information about the event a week before it. If you change your mind about participation please contact us via e-mail.
 
Cancellation Policy:
In case of cancellation of your binding application for action,we will keep the deposit (400, -Kč ) in favor of the event.
 
 
Czech
Jste fanoušci kouzel a magického světa Harryho Pottera? Přijďte na Kouzelný víkend na Švýcárně!
Můžete se těšit na výrobu kouzelné hůlky, Harry Potter kvíz, hudební workshop, hry a trochu dobrovolnické práce. Setkejte se s novými lidmi a pociťte magickou sílu ve svých rukou.
 
Událost je dvojjazyčná (anglicky-česky)
 
Organizátoři: Maksym, Elena, Jan
 
Pravděpodobně se jedna cesta na akci bude proplácet. Uschovej si jízdenku !
 
Cena: doporučený příspěvek min. 180,-Kč
 
Počet míst je omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů zasláním vratné zálohy 400,-Kč. Na místě ti vrátíme zbytek po odečtení 180,-Kč (a více, dle tvého uváženi kolik přispěješ) doporučeného příspěvku.
 
 
Týden před akcí Ti zašleme podrobné informace o akci. Pokud jsi se mezitím rozmyslel(a), že se akce nezúčastníš, prosím kontaktuj nás prostřednictvím emailu.
 
Storno podmínky:
V případě zrušení tvé závazné přihlášky na akci propadá 400,-Kč ve prospěch akce.
 
Událost probíhá za podpory projektu Erasmus + a Evropský solidární sbor.
 
Priložený soubor: 

Přihlašování již uzavřeno