Slunovrat 2021

Seberozvojový pobyt na Švýcárně !
18.6.2021 13:00 - 22.6.2021 14:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

FB událost:s podrobnými informacemi: již brzo na FB.

Co můžeš očekávat viz první ročník v roce 2020 zde.... https://www.facebook.com/events/1010153226048062/

Tento seberozvojový pobyt, v nádherné přírodě v sámem srdci CHKO Moravský kras, sebou nese tradice a rituály našich předků, rituály “PŘECHODU”, při kterých máme možnost intenzivní vnitřní práce, sebepoznání, prohloubení a pochopení směřující směrem dovnitř, k nám.

V průběhu pobytu tě bude hýčkat 5 až 6 lektorů. Blíže k lektorů a programům ZDE a na FB události od začátku dubna.

Přechodové rituály jsou velmi důležitou tradicí, která nám umožňuje lépe pochopit a prohloubit naši sebedůvěru, také najít vnitřní sílu a rituálně uzavřít (ukončit) jeden životní cyklus, jednu kapitolu, nebo období a otevřít tak prostor pro nové.
Rituály přechodu nám také pomáhají vědomě kráčet z temnoty do světla, z chlapce do muže, z dívky do ženy, z neúrody do úrody, a nebo z nemoci do zdraví (každý si zde může dosadit to, co nyní potřebuje).

Tento čas vybízí pro obnovení rituálů, které nám v této společnosti tolik chybí.

Připravili jsme pro vás 4 až 5 denní program (možno přihlásit se i jen na 4 dny) s iniciačními rituály, ženský, mužský i smíšený kruh, přechod přes žhavé uhlí, kakaovou ceremonii a s ní spojenou oslavu života, očistné rituály, potní chýši, rodinné konstalace, práce s dechem a se sny, očista chladivým potokem, a jiné pohybové aktivity v přírodě, očistné bylinné koupele a samozřejmě velkou dávku fyzického i mentálního odpočinku.

Pro přihlášení je nutné vyplnit přihlašovací formulář:

Cena základního balíčku na 5 dní (obsahujícího ubytování na pokojích, celodenní strava, kompletní hlavní program a případné materiálové zabezpečení).... je 5 980,-Kč. 

Předem se posílá nevratná záloha 2 500,-Kč V případě neúčasti ji můžeš přepsat na náhradníka, kterého si zajistíš. V případfě zrušení akce z důvodu nařízení vlády (Covid apod.)  se záloha vrací v plném rozsahu, nebo se může přepsat na nový termín.

Těší se na vás... Robby Sunanda, Alex Neuwirt,Dalibor Neuwirt,  Antonín Tomek, Michala Kořínková, Michal ... a další

Prihlaš se na Slunovrat 2021