Magic Weekend

Pomoc s opravou Švýcárny a dostavbou Lesního baru pro návštěvníky údolí - Pracovně prožitková akce v rámci Akce památky k záchraně objektu Švýcárna
7.12.2018 20:00 - 9.12.2018 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Stránka akce s přihlašovadlem a informacemi: http://svycarna.eu/node/803
 
English

Do you like witchkraft and wizardry? Does Harry Potter and Fantastic Beasts` Universe feel like home to you? Come to EVC Švýcárna for the Magic weekend And Volunteering work!
You will make your own wand and learn how to play HP movies` music theme. Magic games, quiz and much more is awaiting here for you, as well as a bit of volunteering work to help the muggles.
Come to meet new people and feel the magic in your hands! 

Organizers: Maksym, Elena, Jan

Save your tickets to the event. One way ticket will be reimbursed.

Recommended price min. 180, -Kč

The number of participants is limited. Therefore, confirm your participation within 5 days after singing in by sending a refundable deposit of 400, -CZK. On the spot we will return your the rest after deduction of 180, -Kč (or more if you wish) 


We will send you detailed information about the event a week before it. If you change your mind about participation please contact us via e-mail.

Cancellation Policy:
In case of cancellation of your binding application for action,we will keep the deposit (400, -Kč ) in favor of the event.


Czech
Jste fanoušci kouzel a magického světa Harryho Pottera? Přijďte na Kouzelný víkend na Švýcárně!
Můžete se těšit na výrobu kouzelné hůlky, Harry Potter kvíz, hudební workshop, hry a trochu dobrovolnické práce. Setkejte se s novými lidmi a pociťte magickou sílu ve svých rukou.

Organizátoři: Maksym, Elena, Jan

Pravděpodobně se jedna cesta na akci bude proplácet. Uschovej si jízdenku !

Cena: doporučený příspěvek min. 180,-Kč

Počet míst je omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů zasláním vratné zálohy 400,-Kč. Na místě ti vrátíme zbytek po odečtení 180,-Kč (a více, dle tvého uváženi kolik přispěješ) doporučeného příspěvku.


Týden před akcí Ti zašleme podrobné informace o akci. Pokud jsi se mezitím rozmyslel(a), že se akce nezúčastníš, prosím kontaktuj nás prostřednictvím emailu.

Storno podmínky:
V případě zrušení tvé závazné přihlášky na akci propadá 400,-Kč ve prospěch akce.
Prihlaš se na Magic Weekend