Do bosa stezkou 2024 - II.

Pracovně - prožitková víkendová akce
25.10.2024 19:20 - 27.10.2024 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Pojďme vnímat přírodu, sebe i druhé bez překážet. Tak, jako když vykročíš lesní pěšinou na boso. Cítíš každý dotyk s pěšinou, se zemí. Pojednou se stane každý krok prožitkem, zážitkem, spojením se zemí. Pojď objevovat to co je přirozené. Jako ponořit se do chladivého potoka a potom na boso vykročit bez masky a brnění... V údolí kde se nachází Ekologické volnočasové centrum Švýcárna tě provedeme několika zážitkovými technikami, spojíme naše síly při tvořivé práci a předáme tě do náruče okolních lesů, skal a jeskyní. 

Čeká nás práce okolo areálu EVC Švýcárna. Budeme pomáhat jak při rekonstrukci historické budovy Švýcárna, tak při přípravě louky na kosení (odstraňování spadených větví a stromů, odstraňování náletů)

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Účastnický poplatek: je ve výši 496,-Kč (studenti) / 596,-Kč (ostatní nad 26 let) V případě neúčasti záloha propadá ve prospěch akce. Je možné ale za sebe najít náhradníka, na kterého celou zálohu přepíšeme.. 

 
Podrobné informace ti přijdou přibližně týden před akcí.
Již teď se těšíme na setkání s tebou.... Robby a spol...

Pokud by účastnický poplatek nebo záloha byly překážkou v tvé účasti, tak nám zavolej a domluvíme se :)

 

FB událost zde

 

 

Provázet tě bude Robby, Majka a spol.

modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

Tel: 603 375 481

Prihlaš se na Do bosa stezkou 2024 - II.