Ecstatic dance 4 Elements

Víkend Ecstatic dance
17.5.2024 18:00 - 19.5.2024 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Celovíkendový Ecstatic dance ve znamení 4 elementů
 
Víkend, kdy zažijete 4 bloky s ecstatic tancem ve spojení s jógou, dechovými a meditačními technikami technikami, ceremonií apod. Každý blok bude zaměřený na jeden element. A to se záměrem během tohoto víkendu v nás povzbudit zdravou a tvořivou vitální energií, probudit vize, odbourat stres...
Jde u nás o jeden z prvních takového komplexního celo víkendového projektu, který nás díky spojení Ecstatic dance a dalších technik, po dobu intenzivního víkendu, může velmi posunout na naší vnitřní cestě seberozvoje.
 
Stránka akce s přihlašovadlem: https://svycarna.eu/node/937
 
Účastnický poplatek:
Pro prvních 5 přihlášených 3 800,-Kč, 
pro dalších 15 přihlášených 4 800,-Kč 
a později 5 600,-Kč
V ceně je ubytování na pokojích, strava (plná penze) a celovíkendový program.
 
Místo je rezervované až po složení zálohy. Předem se posílá záloha na účet lektora ve výši 2004,-Kč. Záloha je nevratná, ale je možné si za sebe najít náhradníka, na kterého se celá záloha přepíše.
 
Místo konání: Ekologické volnočasové centrum Švýcárna (EVC Švýcárna, CHKO Moravský kras, 20 km severně od Brna). 
Ubytování je zajištěno na 3 až 5-ti lůžkových pokojích (některé i s vlastní sociálkou). K dispozici budou minimálně dvě společenské místnosti, VIP hospůdka pro stravování i večerní posezení, parkoviště a venkovní prostory uprostřed CHKO Moravský kras. 
 
Na sobotu bude připraven i venkovní koupací sud s teplou vodou, hydromasáží a perličkovou koupelí (kapacita 12 osob).
 
Lektoři:
DJ Martin Palla (DJ)
Veronika Maliňáková (Jóga, kakaová ceremonie, meditace)
Robby Sunanda (Meditace, kontaktní hry, technické zabezpečení)
 
 
Kontakt na pořadatele:
Email: EVC [dot] Svycarna [zavináč] centrum [dot] cz
Tel: 603 375 481 (Robby)
 
Medailonek lektorů:
Veronika Maliňáková:
 
DJ Martin Palla (DJ):
 
Robby Sunanda:
www.svycarna.eu
Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1 100 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.
Prihlaš se na Ecstatic dance 4 Elements