Letní Luční setkání 2023

Akce příroda
30.6.2023 19:30 - 2.7.2023 16:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Dny i noci provoněné posečenou loukou, poznávání okolní přírody, zpívání a povídání strašidelných historek u táboráku, hříčky a tvoření. To všechno doprovází tradiční kosení údolní louky v Moravském krasu. Přidáš se k nám? Předchozí zkušenosti s kosením nejsou podmínkou. Rádi Tě zaučíme a získáš i spoustu zajímavých informací a praktických dovedností. 

Kosit budeme mokřadní louku v Arboretu Křtiny ! Cílem je podpora diversity rostlinstva za účelem sekundárního zvýšení druhové rozmanitosti bezobratlých. 

Program: Dopoledne budeme kosit a hrabat a odpoledne až do pozdního večera využijeme možnosti místa na meditace, improdivadlo, jógu, noční posezení u ohně a sdílení.

Spát i pobývat budeme přímo v Arboretu Křtiny a na akci se potkáš s účastníky tábora ZeměBrána, protože přes víkend bude program pracovní i nepracovní společný.

Účastnický příspěvek: doporučený 90,-Kč až 190,-Kč/den. Jeho výše je dobrovolná, předem se vybírá z části vratná záloha viz. níže.

Počet míst je omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů zasláním částečně vratné zálohy 290,-Kč / osoba. Dle tvého uvážení ti na místě vrátíme zbytek peněz zpět. Pokud by jsi měl(a) opravdovou finanční tíseň (a byla ohrožena tvoje účast, protože by jsi nemohl(a) zaslat vratnou zálohu), dej nám jen vědět.

 
Týden před akcí Ti zašleme podrobné informace o akci. Pokud jsi se mezitím rozmyslel(a), že se akce nezúčastníš, prosím kontaktuj nás prostřednictvím emailu.
 
FB událost: https://www.facebook.com/events/542948254611086
 
Organizátoři: Robby, Michal H, Luboš....
Kontakt: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481
Prihlaš se na Letní Luční setkání 2023