Oáza ZeMě V. - prozatím pracovní verze

Dobrovolnicko - programově pohodová akce
5.5.2023 19:30 - 7.5.2023 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Již páté volně navazující setkání lidí (nní nuté být na předešlých) zajímajících se o komunitní způsob života. Představení projektu Oáza ZeMě. Jedním z cílů Oázy ZeMě je výstavba komunitní vesničky v ČR a propagace komunitního i hospodářsky soběstačného způsobu života. Na tomto víkendu potkáš zajímavé lidi podobně krevní skupiny, můžeš se zúčastnit poradního kruhu, meditace, hudebního večera, povídání o budování komunity, nedělního výlet a také společné sobotní dobrovolnické brigády. A to vše, abychom se lépe poznali, pomohli místu, kde budeme pobývat, a napomohli přetváření našich idejí v činy.

Odkaz na FB

Ubytování v objektu DobroDomek nebo Seník (dle počtu přihlášených) v areálu EVC Švýcárna (k dispozici pokoje, společenská místnost nebo velký sál, kuchyňka, WC a sprcha.. 

Spaní ve vlastních spacácích na postelích nebo matracích (nebo možno na místě si zapůjčit peřinu za příspěvek 70,-Kč). Psy po předešlém nahlášení jsou vítání s příspěvkem 180,-Kč/noc (zvýšené náklady na úklid).
 

Účastnický příspěvek: Bude upřesněno !

Po vyplnění přihlášky ti přijde email s číslem účtu k složení nevratné zálohy na akci ve výši 900,-Kč (zbytek se doplácí až na akci). V případě neúčasti záloha propadá ve prospěch akce. Můžeš ale za sebe najít náhradníka, na kterého celou zálohu přepíšeme.
 
FB událost: https://www.facebook.com/events/168712232646472/
 
Kontakt na organizátora:

Robby Kubáň

modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

tel: 603 375 481

Priložený soubor: 
Prihlaš se na Oáza ZeMě V. - prozatím pracovní verze