Poznej mystické kořeny josefovského údolí XI.

12.5.2023 19:30 - 14.5.2023 15:30

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

 

Mimopracovní část bude inspirovaná okolní přírodou, jeskyněmi, tvořením v přírodě a hrami na rozvoj ducha i těla. Na večer nás čeká povídání a zpívání u ohně a cesta za tajemstvím místních jeskyní a skal. Dobrovolnická brigáda bude zaměřena na pomoc s údržbou budov a areálu EVC Švýcárna. Budeme pomáhat při rekonstrukci historických budov Švýcárny, lesního baru apod.

Účastnický poplatek je dobrovolný: (Doporučený je min. 190 Kč/den) Místo je rezervované po zaslání zálohy (viz. doporučený příspěvek) ve výši 382,-Kč. V případě neúčasti záloha propadá ve prospěch akce. Je možné ale za sebe najít náhradníka, na kterého celou zálohu přepíšeme.. 

Počet míst je na akci omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů od přihlášení zasláním  zálohy na akci.

Pokud by účastnický poplatek nebo záloha byly překážkou v tvé účasti, tak nám zavolej a domluvíme se :) Kontakt: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481

FB událost: https://www.facebook.com/events/1268677667374584

Organizátoři: Robby, Michal

Prihlaš se na Poznej mystické kořeny josefovského údolí XI.