Do bosa stezkou...

Pracovně - prožitková víkendová akce
20.5.2022 19:30 - 23.5.2022 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Možná účast i jen přes víkend !

FB událost zde...https://www.facebook.com/events/612089593401218

Pojďme vnímat přírodu, sebe i druhé bez překážet. Tak, jako když vykročíš lesní pěšinou na boso. Cítíš každý dotyk s pěšinou, se zemí. Pojednou se stane každý krok prožitkem, zážitkem, spojením se zemí. Pojď objevovat to co je přirozené. Jako ponořit se do chladivého potoka a potom na boso vykročit bez masky a brnění... V údolí kde se nachází Ekologické volnočasové centrum Švýcárna tě provedeme několika zážitkovými technikami, spojíme naše síly při tvořivé práci a předáme tě do náruče okolních lesů, skal a jeskyní. 

Čeká nás práce okolo areálu EVC Švýcárna. Budeme pomáhat jak při rekonstrukci historické budovy Švýcárna, tak při přípravě louky na kosení (odstraňování spadených větví a stromů, odstraňování náletů)

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Účastnický poplatek je dobrovolný. (Doporučený je 180 Kč/den) Místo je rezervované po zaslání z části vratné zálohy (viz. doporučený příspěvek) ve výši 384,-Kč. V případě neúčasti záloha propadá ve prospěch akce. Je možné ale za sebe najít náhradníka, na kterého celou zálohu přepíšeme.. 

Pokud by účastnický poplatek nebo záloha byly překážkou v tvé účasti, tak nám zavolej a domluvíme se :)

 

Na této akci se potkáš i s dobrovolníky dobrovolnické organizace TamJdem

 

Provázet tě bude Robby, Zuzka a spol.

modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

Tel: 603 375 481

Prihlaš se na Do bosa stezkou...