Luční setkání 2022

Akce příroda
3.6.2022 19:30 - 6.6.2022 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

!!! Možná účast i jen o víkendu !!!

Dny i noci provoněné posečenou loukou, poznávání okolní přírody, zpívání a povídání strašidelných historek u táboráku, hříčky a tvoření. To všechno doprovází tradiční kosení údolní louky v Moravském krasu. Přidáš se k nám? Předchozí zkušenosti s kosením nejsou podmínkou. Rádi Tě zaučíme a získáš i spoustu zajímavých informací a praktických dovedností. 

Kosit budeme jako vždy mokřadní louku za Švýcárnou v NPR Býčí skála v CHKO Moravský kras. Cílem je podpora diversity rostlinstva za účelem sekundárního zvýšení druhové rozmanitosti bezobratlých. 

FB událost na... https://www.facebook.com/events/355393512814544

Účastnický příspěvek: doporučený 90,-Kč až 180,-Kč/den. Jeho výše je dobrovolná, předem se vybírá z části vratná záloha viz. níže.

Počet míst je omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů zasláním částečně vratné zálohy 385,-Kč / osoba. Dle tvého uvážení ti na místě vrátíme zbytek peněz zpět. Pokud by jsi měl(a) opravdovou finanční tíseň (a byla ohrožena tvoje účast, protože by jsi nemohl(a) zaslat vratnou zálohu), dej nám jen vědět.

 
Týden před akcí Ti zašleme podrobné informace o akci. Pokud jsi se mezitím rozmyslel(a), že se akce nezúčastníš, prosím kontaktuj nás prostřednictvím emailu.
 
 
Organizátoři: Robby, Luboš, Libor a další...
Kontakt: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481
Prihlaš se na Luční setkání 2022