Přechodový rituál "Pět elementů Gaia"

Srdečně Tě zveme na komplexní přechodový rituál s přechodem po žhavém uhlí, se získáním duchovního jména a osobního světelného symbolu s možností si ho nechat vytetovat.
25.11.2021 18:00 - 28.11.2021 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

FB událost akce: https://www.facebook.com/events/170458875205871

 

Tento silný a vyživující rituál Pěti elementů Gaia je pro tebe pokud:

Pokud cítíš potřebu ukončit etapu života, uzavřít staré a odžité záležitosti a vkročit tak do nové autentičtější podstaty sebe samé/samého.

Pokud máš odvahu vystoupit z komfortní zóny a poznat víc sám sebe.

Chceš zažít podporu skupiny a obohacení sebe i ostatních skrze přirozenou moudrost každého účastníka.

Cítíš volání spojit se více s přírodou, posvátnou matkou zemi. Vyživit se čerstvým vzduchem, čistou vodou, statným lesem, léčivou energií jeskyní a vyváženým jídlem.

Toužíš zažít jedinečný komplexní přechodový rituál se vším, co k němu patří, kdy podporou nám bude všech pět elementů.   

 

Během prodlouženého víkendu projdeš:

Rituálem Ohně - rituál přechodu přes žhavé uhlí
 
Rituálem Vody - rituální očista těla v potoce uprostřed přírody
 
Rituálem Vzduchu - rituální tanec čtyř stran s vířením
 
Rituálem Země - cesta za vizí do hlubin země, hluboká meditace v nitru jeskyně Jáchymka 
 
Obřadem získání duchovního jména a osobního světelného symbolu
 
Velký přechodový rituál obsahuje také techniky práce s dechem, techniky na soustředění se a ukotvení se do svého středu. OSHO meditace atd.
 
 
Účastnický poplatek: Studenti a nezaměstnaní do 26 let 3 950,-Kč., Ostatní 4 650,-Kč (cena nemá být překážkou účasti, v případě finanční tísně se domluvíme na slevě).
 
Tento poplatek zahrnuje ubytování, stravu, materiální zabezpečení a kompletní program.
+ příspěvek za vytetování osobního světelného symbolu - handpoke na místě i s ošetřením a péčí o tetování za konečnou srdcovou cenu 800,-Kč
 
Předem se posílá nevratná záloha 1 550,-Kč. V případě neúčasti je možné si za sebe najít náhradu, na kterou bude záloha přepsaná).
 
 
Rituálem Tě budou provázet Sabina Břenková a Robby Sunanda
 
Sabina Břenková - Taterka Nové Země, průvodkyně Rituálním tetováním ve studiu Open Heart Tattoo. Pomáhá klientům uvědomit si jejich plná potenciál duše, který s nimi otiskne do tetování. Využívá také práci s Lightlanguage - léčivých nástrojů ve formě světelných symbolů a jazyka.
 
Robby Sunanda - Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1000 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.
Prihlaš se na Přechodový rituál "Pět elementů Gaia"