Den řemesel a ekoher v údolí 2021

Akce v rámci Setkání ve střední části Moravského krasu. Příprava a realizace ekoher, dílen a různých stanovišť pro děti, mládež a dospělé v rámci velké akce pro veřejnost Setkání ve střední části Moravského krasu.
21.5.2021 19:30 - 24.5.2021 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

!!! Pozor změna, bude probíhát jen malá dobrovolnická akce na EVC Švýcárna (okolo 10 osob). Velká akce, která měla probíhat po celém údolí byla organizátory (Agentůrou ochrany životního prosředí Moravský kras + Muzeu Brno) zrušena !!!

 

Přijeď nám pomoci s organizací ekoaktivit a zajištěním akce pro veřejnost v rámci velké akce "Setkání ve střední části Moravského krasu". Jedná se o zajištění ekoher pro děti i dospělé, ekostanu, výstavy apod.Pro zájemce bude možné zajistit prohlídku dalších aktivit ostatních zúčastněných organizací, otevřené jeskyně, prohlídku historické huti apod. Akce se koná po celém Josefovském údolí v CHKO Moravský kras ve spolupráci s dalšími subjekty a organizacemi, jako je správa CHKO Moravský kras, městem Adamov, jeskyňáři z Býčí skály atp.

Na této akci je spousta organizací se svými workshopy (např. středověkých řemesel) a stánky. A vždy se najde dost času si vše prohlédnout a poznat nové zajímavé lidi.

Nedílnou součásti akce bude, kromě sobotní akce pro veřejnost, i dobrovolnická brigáda. Budeme odstraňovat náletové dřeviny, likvidovat skládku odpadového dřeva v CHKO atd. A pokud nebudeš chtít pomáhat v sobotu na stanovištích, můžeš i v tuto dobu pomáhat okolní přírodě. 

 

Organizátoři za ZČ HB Modrý kámen: Robby a spol.

Účastnický příspěvek: 0,-Kč (dobrovolný)

Email: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

Tel: 603 375 481 (Robby)

Přihlašování již uzavřeno