Slunovrat

Seberozvojový pobyt na Švýcárně !
19.6.2020 13:00 - 21.6.2020 14:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

FB událost:s podrobnými informacemi: https://www.facebook.com/events/1010153226048062/

Tento seberozvojový pobyt, v nádherné přírodě v sámem srdci CHKO Moravský kras, sebou nese tradice a rituály našich předků, rituály “PŘECHODU”, při kterých máme možnost intenzivní vnitřní práce, sebepoznání, prohloubení a pochopení směřující směrem dovnitř, k nám.

Přechodové rituály jsou velmi důležitou tradicí, která nám umožňuje lépe pochopit a prohloubit naši sebedůvěru, také najít vnitřní sílu a rituálně uzavřít (ukončit) jeden životní cyklus, jednu kapitolu, nebo období a otevřít tak prostor pro nové.
Rituály přechodu nám také pomáhají vědomě kráčet z temnoty do světla, z chlapce do muže, z dívky do ženy, z neúrody do úrody, a nebo z nemoci do zdraví (každý si zde může dosadit to, co nyní potřebuje).

Tento čas vybízí pro obnovení rituálů, které nám v této společnosti tolik chybí.

Připravili jsme pro vás 4 denní program s iniciačními rituály, ženský, mužský i smíšený kruh, přechod přes žhavé uhlí, Rodadu de Rapé, kakaovou ceremonii a s ní spojenou oslavu života, očistné rituály, potní chýši, přednášku o prastarém vědění - Ayurvédě, jógu a jiné pohybové aktivity v přírodě, bylinkářství, očistné bylinné koupele a samozřejmě velkou dávku fyzického i mentálního odpočinku.

Pro přihlášení je nutné vyplnit přihlašovací formulář: https://forms.gle/3nv8YQc4F8o2wAGz9

Přihlašování již uzavřeno