Poznej mystické kořeny josefovského údolí V.

Pracovně - prožitková víkendová akce
1.11.2019 20:00 - 3.11.2019 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Vydejte se s námi na toto místo pomoci svoji prací k postupné rekonstrukci tamních historických i výstavby nového lesního baru s lesní útulnou.

Čeká nás práce při upravě prostor v okolí DobroDomku (dřevostavba lesního baru s lesní útulnou v podkroví)  a další práce při zazimování centra Švýcárna a jeho okolí.  Např. příprava dřeva na zimu. 

Poodhalte mystičnost tohoto místa i vlastního nitra. Kromě práce nám k tomu napomůže objevná výprava(výlet do nedaleké jeskyně, na vyhlídku) a některá z aktivit realizované v tomto seberozvojovém centru. Budeme mít na výběr mezi seberozvojovými hrami, meditací, Improdivadlem, AkroJóga atd.

 

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Účastnický poplatek: 0,-Kč 
 
 
Robby, Libor, Zuzka a spol.
 
Tel: 603 375 481

Přihlašování již uzavřeno