Rodinné Kung-fu

Akce pro rodiče s dětmi. Spojení Kung -Fu a výuky angličtiny pro děti se seberozvojovými aktivitami a Kung-fu (pro zájemce) pro dospělé
13.8.2019 18:00 - 20.8.2019 11:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Tábor pro rodiče s dětmi, u dětí spojující výuku Kung-fu s hrami a angličtinou, u dospělých seberozvojov aktivity (Jóga, meditace, relaxační techniky, práce s vnitřní energii) s filozofií Kung-Fu (pro zájemce) v krásném prostředí Moravského krasu 

Kurz je veden zkušenými dlouholetými lektory... Robby Sunanda a spol. (seberozvojová část), Lucie Mrkvicová  a spol.  (Kung-Fu a angličtina pro děti)

Blíže o lektorech níže

 

Učastnický poplatek - předběžně: dospělý cca 4 400,-Kč, děti od 6 let cca 3 299,-Kč

Nevratná záloha po přihlášení... 1 200,-Kč/osoba, zbytek se hradí cca 4 týdny před táborem.

Další bližší informace zde do konce března. Přihlašování právě spuštěno.

 

Kontakt na organizátory: evc [dot] svycarna [zavináč] centrum [dot] cz, tel: 603 375 481

 

Lektoři:

Lucie Mrkvicová:  

Dlouholetá trenérka Kung-Fu, např. na v druhém mistrovství světa v tradičním Hung Kuen  v listopadu 2016 ve městě Xiqiao v Číně získala 3 zlaté medaile. Další informace budou v několika dnech doplněné. 

 

Robby Sunanda:

Rodným jménem Robert Kubáň, původním povoláním vysokoškolsky vzdělaný důstojník české armády, dnes lektor osobního rozvoje, přechodu přes žhavé uhlí, meditačních technik, REIKI, základních kurzů AkroJógy a Improvizačních technik. Je zakladatelem Ekologického volnočasového centra Švýcárna (2008, EVC Švýcárna), ekologické organizace Základní článek Hnutí Brontosaurus Modrý kámen (1994), Genesis a zakladatelem a po tři roky hlavní koordinátor charitativně ekologického festivalu Plumlovský dýchánek na zámku Plumlov. Otec dobrovolnického rozvojového projektu „Krajní meze aneb Brontosauři v Himalájích“ v Malém Tibetu (Severní Indie, Ladhak) a „Český Banát aneb…“ v rumunském Banátu. Žije uprostřed lesů Moravského krasu přímo na EVC Švýcárna.

         Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Touto školou prošlo již přes 300 kurzistů. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval celoroční školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Je zakladatelem školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 960 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.

Přihlašování již uzavřeno