Adam a Eva - energie vztahu I.

REIKI, Tantra, OSHO meditace k nalezení partnera v sobě i v ně.
26.4.2019 19:00 - 28.4.2019 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Víkendová prožitková akce, kde se zaměíme na svojeho Adama a Evu. Na své já, vztah se sebou samým a okolím. Budeme pracovat na vztahu k sobě a k druhým na několika rovinách. Propojíme fyzické tělo přes naší mysl, energii, smysly s energetickým tělem. Posilíme svého vnitřního muže a ženu. A přes soubor technik zkusíme najít odpovědi na některé otázky, které nám mohou napomoci  najít synchronizaci ve vztahu k sobě a druhým.

 

Čekají tě...

Základy z tantrických technik a tantrických masáží

OSHO meditace, techniky práce s energii REIKI

techniky pro práci se svojím vnitřním Adamem a Evou (Shivou a Shakti)

Tantra Dance, Masáže 4 elementů a relaxační masáže

Večerní sdílení a zajímaví nový přátelé

 

Účastnický poplatek... pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1920,-Kč/víkend, pro ostatní 2420,- Kč/víkend.
 
V případě přihlášení se párů je pro z platby za pár sleva 440,-Kč.
 
V ceně je ubytování na postelích nebo matracích (pokoje a společenská místnost - ubytování podle domluvy), strava, materiálně - technické zajištění akce, lektorné atd. Příplatek lůžkoviny s povlečením 140,-Kč/akce. 
 
 
Další informace zítra :)
 
Kurz vede Robby Sunanda, Monika a Zuzana Š.
 
 
 
Informace o lektorech:
 
Monika Valečková:
 
Jsem vystudovaná nutriční terapeutka a dva roky pracující v nemocnici jako dietní sestra, příležitostně i jako výživová průvodkyně. Jsou to asi tři roky nazpět, kdy se začalo ozývat volání tantrického učení. Následovala jsem toto volání a postupně se tak vydala na tantrickou cestu plnou transformací, hlubokých prožitků, opouštění starých světů a otevírání bran do světů nových. Jako svého tantrického učitele jsem si zvolila Johna Hawkena (UK), který je mi blízký svým pojetím tantry, jež úzce propojuje s šamanismem, tedy moudrostí, kterou máme každý z nás od přírody hluboce v sobě uloženou. Je jen potřeba správného klíče k odemčení dveří do těchto světů.

U Johna jsem absolvovala roční výcvik tantrických masáží a kurz Dark Eros založený na zvědomění a přijetí své temné stránky a následné využití její síly. Na to jsem absolvovala kurz klasických sportovních masáží, který mě zase naučil vnímat tělo skrze soustavu svalů a kostí. Dále jsem se obohatila kurzem biodynamických masáží, které pracují s energetikou těla, jež má samouzdravující schopnost.

Nyní se druhým rokem věnuji tantrickým masážím a navštěvuji lekce spontánního tance. Miluji poznávání těla a duše skrze toto energeticko-tělesné propojení, ať už prostřednictvím masáže, či tance. Soulad mezi mužem a ženou, mezi Jinem a Jangem, světlem a temnotou.. Miluji, když mohu dát prostor proudu své ženské energie a nechat se jím vézt, protože ,,ona ví“. A ona jakoby tančila v rytmu hořícího ohně, ve vesmírném rytmu – rytmu orgasmu.

Tantra je pro mě učením tance mezi dvěma polaritama. Mezi ženou a mužem. Je pro mě mostem mezi zemí a nebem, hmotou a duchem. Mostem mezi zvířecí pudovostí a všeprostupující láskou. Mostem, jímž sami jsme…

 
 

Robby Sunanda:

Rodným jménem Robert Kubáň, původním povoláním vysokoškolsky vzdělaný důstojník české armády, dnes lektor osobního rozvoje, přechodu přes žhavé uhlí, meditačních technik, REIKI, základních kurzů AkroJógy a Improvizačních technik. Je zakladatelem Ekologického volnočasového centra Švýcárna (2008, EVC Švýcárna), ekologické organizace Základní článek Hnutí Brontosaurus Modrý kámen (1994), Genesis a zakladatelem a po tři roky hlavní koordinátor charitativně ekologického festivalu Plumlovský dýchánek na zámku Plumlov. Otec dobrovolnického rozvojového projektu „Krajní meze aneb Brontosauři v Himalájích“ v Malém Tibetu (Severní Indie, Ladhak) a „Český Banát aneb…“ v rumunském Banátu. Žije uprostřed lesů Moravského krasu přímo na EVC Švýcárna.

         Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Touto školou prošlo již přes 300 kurzistů. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval celoroční školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Je zakladatelem školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 960 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.

Přihlašování již uzavřeno