Luční setkání 2019

Akce příroda
14.6.2019 19:30 - 16.6.2019 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Dny i noci provoněné posečenou loukou, poznávání okolní přírody, zpívání a povídání strašidelných historek u táboráku, hříčky a tvoření. To všechno doprovází tradiční kosení údolní louky v Moravském krasu. Přidáš se k nám? Předchozí zkušenosti s kosením nejsou podmínkou. Rádi Tě zaučíme a získáš i spoustu zajímavých informací a praktických dovedností. 

Kosit budeme jako vždy mokřadní louku za Švýcárnou v NPR Býčí skála v CHKO Moravský kras. Cílem je podpora diversity rostlinstva za účelem sekundárního zvýšení druhové rozmanitosti bezobratlých. 

Účastnický poplatek: 0,-Kč a více :) Je dobrovolný.

Počet míst je omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů zasláním částečně vratné zálohy 400,-Kč / osoba. Dle tvého uvážení ti na místě vrátíme i celou částku zpěp. Pokud by jsi měl(a) opravdovou finanční tíseň (a byla ohrožena tvoje účast, protoe by jsi nemhl(a) zaslat vratnou zálohu zpět), dej nám jen vědět.
 
Vratný účastnický poplatek 400,-Kč (viz. víše), zašli na náš účet pro platby v hotovosti 170 138 774 / 0300 (ČSOB banka). Do textu pro příjemce dej název akce a celé své jméno. 
 
Jízdenku na akci si uschovej, jedna cesta (směrem na akci) se bude zpětně proplácet !!! 
 
Storno podmínky:
V případě zrušení tvé závazné přihlášky na akci, bez nalezení za sebe náhrady, propadá 400,-Kč ve prospěch akce.
 
Týden před akcí Ti zašleme podrobné informace o akci. Pokud jsi se mezitím rozmyslel(a), že se akce nezúčastníš, prosím kontaktuj nás prostřednictvím emailu.
 
 
Organizátoři: Robby, Zuzka Š., Luboš, Libor a další...
Kontakt: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481

Přihlašování již uzavřeno