Mystické kořeny josefovského údolí

Pracovně - prožitková víkendová akce
9.10.2020 19:30 - 11.10.2020 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Akce je pořádána ve spolupráci s dobrovolnickou organizací TamJdem, o.p.s.

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Vydejte se s námi na toto místo pomoci svoji prací k zkrášlení tohoto místa. Budeme pomáhat jak při kosení a hrabání místní nivní louky, tak při postupné rekonstrukci tamních historických staveb.

Čeká nás práce při dokosné místní louky. Budeme hlavně stahovat pokosenou trávu z místní louky. Dále pomůžeme rozličnými pracemi při úpravě areálu s dvěmi historyckými stavbami (Švýcárna a Seník) a areálu místního Lesního baru.

Poodhalte mystičnost tohoto místa i vlastního nitra. Kromě práce nám k tomu napomůže objevná výprava(výlet do nedaleké jeskyně, na vyhlídku) a některá z aktivit realizované v tomto seberozvojovém centru.Budeme mít na výběr mezi seberozvojovými hrami, meditací, Improdivadlem, AkroJóga atd.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Účastnický poplatek: 180 až 380,-Kč (podle počtu účastníků, přeplatek na akci vracíme). V případě, že by byl účasnický poplatek pro tebe překážkou v účasti, tak nám napiš/zavolej, a nějak se domluvíme. Účastnický poplatek je, v případě tvé neúčasti, nevratný. Ale můžeš za sebe najít náhradníka. 
 
Robby, Zuzka z Modrého kamene a účastníci organizace TamJdem
 
Kontakt na organizátory:
Tel: 603 375 481

Přihlašování již uzavřeno