REIKI I. - Prakticky

Ve středu od 17.00 do 18.30 hod. v Expediční klubovně v Brně volně navazující 1,5 hodinové kurzy REIKI I. a dalších obdobných technik.
1.3.2017 17:00 - 18:30

Expediční klubovná, Jezuitská 1, Brno 

1.patro (dole zvonek Expedition club)

FB: Expediční klubovna Brno

https://www.facebook.com/expeditionclubbrno/?fref=ts   

Jedná se o komplexní výukovou metodu přírodního uzdravování REIKI-DO.

Seznámíme se teoreticky i prakticky se základy REIKI, inicializaci základních čaker, celou i zkrácenou seanci, harmonizace čaker apod. ale také s OSHO meditacemi nebo imaginací.

Cena 150,-Kč/v ceně 1,5 hodiny kurzu a hrneček čaje (z toho 50,-Kč je příspěvek pro Expediční klubovnu). Nedostatek financí není překážkou, vždy najdeme nějakou cestu.

Po odeslání přihlášky Ti přijde informace o způsobu platby příspěvku. Po jeho uhrazení máš místo rezervované.

Počet účastníků omezen na 16. Prosím o vyplnění přihlášky (stačí jen kolonky - Email, Jméno a příjmení, Datum narození, Adresa, Telefon, Zdravotní problémy a omezení, od akce očekávám... formulář je standartní na naše akce, pokud by ti uvedení některého údaje vadilo, stačí přihlášení přes Email modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz .. email, jméno příjmení a alespoň telefon.

 

-------------------------------------------

 

Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní.

Reiki je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Nejen, že je vhodnou metodou pro každého člověka, ale používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.

Pracovat s Reiki energii je silný zážitek, který může změnit život a pomůže na cestě duchovního růstu. Energie Reiki je skutečná a Reiki praktik vnímá její fyzickou přítomnost.

 Mnohé starší civilizace, počínaje Atlantídou, Mayové, Inkovém staří Egypťani, Řeci, Ćíňané a jiní, věděli již v dávných časech využívat energií z přírody. Tuto univerzální energie REIKI znovuobjevil v 19. století japonský křesťanský mnich Dr.Mikao Usui. Avšak podle mnohých velmi starých spisů a dokumentů je REIKI o mnoho starší léčebná technika, která má s velkou pravděpodobností kořeny už v původním křesťanství, nebo dokonce v Atlantídě.

Přihlašování již uzavřeno