Dobrovolnická univerzita I. - Jak se inspirovat

3.3.2017 17:00 - 5.3.2017 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Víkendovka zaměřená na seberozvoj a rozvoj osobních a praktických dovedností (pomůžeme ti najít tvoji vnitřní motivaci, zjistit jak přijít s nápadem (ideou), jaké dovednosti potřebuješ na jeho realizaci a jak ho prezentovat ostatním).

 
Toto je 1. pracovní víkendovka naší dobrovolnické univerzity. Po absolvování a připravení všech části programu a jeho vedení můžete získat certifikát. Pokud máte zájem se zúčastnit pouze části modulů, není problém, pouze nezískáte certifikát, ale stejně si užijete mnoho srandy a naučíte se více než čekáte :).
 
Zábavně strávený volný čas, jež povede k získání zkušeností a motivace uspořádat si své vlastní aktivity a být schopen motivovat sebe i druhé k činnostem, jež ti dávají smysl.
 
Dobrovolnickou několika hodinovou prací pomůžeme při údržbě historických budov ekologického centra a jeho okolí v krásné přírodě moravského krasu. Odměnou nám bude jak pěný pocit, tak vděk místních a symbolická cena akce.
 
Ubytování: ve vlastním spacáku na matracích (lze zapůčit peřiny za 120 Kč za víkend).

 

Účastnický poplatek: 180,- Kč
Předem se zasílá vratná záloha: 300,- Kč
Věk: 16 a vice
 
Kontakt:
modry [dot] kamen [dot] evs [zavináč] centrum [dot] cz
605 268 315

Jinak se většinou spí ve spacácích na matracích, ale pokud je potřeba lze zapůjčít peřiny 120 Kč za celý víkend.Jinak se většinou spí ve spacácích na matracích, ale pokud je potřeba lze zapůjčít peřiny 120 Kč za celý víkend.Jinak se většinou spí ve spacácích na matracích, ale pokud je potřeba lze zapůjčít peřiny 120 Kč za celý víkend.Jinak se většinou spí ve spacácích na matracích, ale pokud je potřeba lze zapůjčít peřiny 120 Kč za celý víkend.Jinak se většinou spí ve spacácích na matracích, ale pokud je potřeba lze zapůjčít peřiny 120 Kč za celý víkend.

Přihlašování již uzavřeno