Poznej mystické kořeny josefovského údolí II. - Víkendovka organizace Tamjdem

Pracovní víkendová akce s dobrovolnickou organizací Tamjdem
31.3.2017 20:00 - 2.4.2017 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Vydejte se s námi na toto místo pomoci svoji prací k postupné rekonstrukci tamních historických i výstavba nových staveb.

Čeká nás práce při stavbě DobroDomku (dřevostavba - provozní objekt s budoucím podkrovím pro dobrovolníky a Lesním mini hotelem) a úprava jeho okolí.  Přípravy dřeva na další topnou sezónu a při úklidových pracích v okolí a v ně objektů (úklid areálu po probíhajících rekonstrukcích a po zimě). Případně další práce na zvelebení areálu EVC Švýcárna.

Poodhalte mystičnost tohoto místa i vlastního nitra. Kromě práce nám k tomu napomůže objevná výprava(výlet do nedaleké jeskyně, na vyhlídku) a některá z aktivit realizované v tomto seberozvojovém centru.Budeme mít na výběr mezi seberozvojovými hrami, meditací, Improdivadlem, AkroJóga atd.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

PODMÍNKY:
Účastnický poplatek je 250,-. Strava (kromě páteční večeře) a ubytování je zajištěno! Navíc jednu cestu na místo hradíme, je ale nutné si schovat jízdenky. Snažte se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívejte se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.
 
ÚČASTNICKÝ POPLATEK:

  • poplatek 250,- zaplaťte převodem na transparentní účet číslo2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 201704
  • do zprávy pro příjemce napište své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení vaší přihlášky
  • seznamte se se storno podmínkami

 
K PŘIHLÁŠENÍ prosím použijte  ON-LINE PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ.

 

DOPRAVA A SRAZ: pátek, 31.března - bude ještě upřesněn.
Z Adamova je to 5 km do Švýcárny, batohy pojedou autem a my se projdeme, připravte si dobrou obuv.

UBYTOVÁNÍ: Na pokojích na postelích a ve společenské místnosti (meditárně) na matracích.

STRAVA: V pátek večer společná večeře stylem „co kdo přivezl“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěno pracovníky EVC Švýcárna.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), vlastní spacák, přezůvky, šátek na oči a především dobré pracovní oblečení. Nezapomeňte si přivézt páteční VEČEŘI. 

Přihlašování již uzavřeno