Český Banát 2016 aneb Cestou ke kořenům (Upraven termín !)

Drsná romantika rumunského Banátu. Vzduch bude provoněn místní mystikou, meditacemi, Jógou i AkroJógou, EKOtvořením, REIKI, Improdivadlem, dobrovolnictvím, touláním přírodou, hvězdami..
17.8.2016 20:00 - 28.8.2016 17:00

České vesničky v rumunském Banátu (základna v nejmalebnější vesničce Rovensko).

Blíže na www.Banat.cz

Tábor s prvky dobrovolnictví v drsné romantice rumunského Banátu. 
Vzduch bude provoněn místní mystikou, meditacemi, AkroJógou, EKOtvořením, REIKI, cvičeními na posílení těla i duše, divadlem a improdivadlem, sblížením s místními nejen u dobrovolnické práce, touláním panenskou přírodou, spaním pod hvězdami…

Blíže o vesničce Rovensko, okolních vesnicích (navštívíme ještě pravděpodobně Gernik a Sv. Helenu) a nádherné místní přírodě....

nalezneš na www.Banat.cz

Pokud by byl někdo náročnější je možné ti domluvit u místních spaní v domě na postelích s peřinou a sociálním zařízením (WC, v některých domech i sprcha). Ubytování u místních si hradí každý sám-není v ceně tábora.

Účastnický poplatek: předběžně (závisí od výše získané dotace na projekt): 3950,-Kč (v ceně skromné ubytování na statku, strava zajištěna naším kuchařkou, organizační a programové zabezpečení akce, bohatý program) + cesta (počítáme se zajištěním autobusu v cenách obvyklých aktuálně cca 1350,-Kč/jedna cesta a cca 2700,-Kč/cesta tam i zpět). V ceně není individuální pojištění, případná další doprava na místě, případné ubytování u místních, osobní nákupy apod. Pokud si účastník zajistí dopravu sám, nehradí náklady na cestu.

Místo na táboře je rezervované až po uhrazení nevratné zálohy 2500,-Kč. Je možné, v případě neúčasti, za sebe najít náhradu. 

Po vyplnění přihlášky ti do 10 dnů na Tvůj email zašleme dobrobnější dotazník (ke stažení níže). Po jeho vyplnění a zaslání na email modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz ti zašleme informace k úhradě zálohy ve výši 2500,-Kč.

 

Těší se na Vás Robby, Martina, Katka, Zuzka Š.

Přihlašování již uzavřeno