REIKI I. - Prakticky

V pondělí od 20.10 do 21.40 hod. v prostorách Hnutí Brontosaurus v Brně. Volně navazující 1,5 hodinové kurzy REIKI I., REIKI II. a dalších obdobných technik.
18.4.2016 20:10 - 21:40

Pozor změna místa... čajovna Chajovna (v malé místnosti s kulatým stolem) na Dominikánském náměstí 6/7, Brno

Blíže na http://www.chajovna.cz/

Čas zahájení na 20.10 hod. se nemění.

Jedná se o komplexní výukovou metodu přírodního uzdravování REIKI-DO.

Seznámíme se teoreticky i prakticky se základy REIKI, inicializaci základních čaker, celou i zkrácenou seanci, harmonizace čaker apod. ale také s OSHO meditacemi nebo imaginací.

Příspěvek: 150,-Kč/v ceně min. 1,5 hodiny kurzu. Nedostatek financí není překážkou, vždy najdeme nějakou cestu.

Je nutné vyplnit přihlášku (jen povinné údaje) na www.Svycarna.eu. Po odeslání přihlášky Ti přijde informace o způsobu platby příspěvku. Po jeho uhrazení máš místo rezervované.

Počet účastníků je z prostorových a organizačních důvodů omezen na 14.

---------------------------------------

 

Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní.

Reiki je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Nejen, že je vhodnou metodou pro každého člověka, ale používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.

Pracovat s Reiki energii je silný zážitek, který může změnit život a pomůže na cestě duchovního růstu. Energie Reiki je skutečná a Reiki praktik vnímá její fyzickou přítomnost.

Mnohé starší civilizace, počínaje Atlantídou, Mayové, Inkovém staří Egypťani, Řeci, Ćíňané a jiní, věděli již v dávných časech využívat energií z přírody. Tuto univerzální energie REIKI znovuobjevil v 19. století japonský křesťanský mnich Dr.Mikao Usui. Avšak podle mnohých velmi starých spisů a dokumentů je REIKI o mnoho starší léčebná technika, která má s velkou pravděpodobností kořeny už v původním křesťanství, nebo dokonce v Atlantídě.

Přihlašování již uzavřeno