Český Banát 2015

Tábor s prvky dobrovolnictví v drsné romantice rumunského Banátu.
5.8.2015 20:00 - 16.8.2015 15:00

Český Banát, Rumunsko

Vzduch bude provoněn místní mystikou, meditacemi, jógou, tvořením v přírodě, cvičeními na posílení těla i duše, divadlem a improdivadlem, sblížením s místními nejen u dobrovolnické práce, touláním panenskou přírodou, spaním pod hvězdami…

Blíže o vesničce Rovensko, okolních vesnicích (navštívíme ještě pravděpodobně Gernik a Sv. Helenu) a nádherné místní přírodě....

nalezneš na www.Banat.cz

Pokud by byl někdo náročnější je možné ti domluvit u místních spaní v domě na postelých s peřinou a sociálním zařízením (WC, v některých domech i sprcha). Ubytování u místních si hradí každý sám a není v ceně tábora.

Cena předběžně (nedotovaná): od 2950,-Kč (v ceně skromné ubytování na statku, strava zajištěna naším kuchařkou, organizační a programové zabezpečení akce, bohatý program) + cesta (počítáme se zajištěním autobusu v cenách obvyklých aktuálně cca 1350,-Kč/jedna cesta a cca 2700,-Kč/cesta tam i zpět). V ceně není individuální pojištění, případná další doprava na místě, případné ubytování u místních, osobní nákupy apod.

Co je to zač: Program tábora se bude skládat z cca 2 dnů dobrovolnické práce u místních, aby jste místní a místo lépe poznali, vandrů po okolní krajině a vesničkách, odzkoušíme si arteterapii, výrobu keramiky, ochutnáme jógu, OSHO meditace, REIKI, šamanské techniky, ale i klasické brontosauří hry a aktivity. Dále jsou náplní tábora i základy improvizačního divadla a tvorby v přírodě. Jedná se o prožitkový tábor, nejde o klasický brontosauří pracovní tábor. Program je vhodný i pro účastníky, kteří na podobném táboře ještě nebyli. Celkem předpokládáme 20 účastníků ve věku 16 až 36 let a naší snahou bude vyváženě mužů a žen (Dívek se ale vždy hlásí podstatně více, proto chlapi nespěte doma !!!).

Popis práce: Rozličné pomocné práce u místních na hospodářství, v sadech, nebo na poli. Likvidace nezdravých skládek ve vesnici, čištění pramene apod. Pracuje se jen několik dnů příbližně 4 hodiny/den.

Ubytování: Tábor proběhne v Rumunsku v české vesničce Rovensko (Český Banát). Ubytování je ve skromném stylu v budově na karimatkách ve spacácích, nebo ve vlastních stanech na louce vedle domu. WC suché, mytí u pramenů na konci vesnice.

Strava: Můžete si vybrat.

Místo: Rumunsko, Český Banát

Pořádající ZČ: Modrý kámen

Organizátorský tým: Robby Sunanda, Martina Kulašová a spol.

Odpovědný vedoucí: Robert Kubáň

Věk účastníků: od 16 do 36 let

Účastnický poplatek: předběžně (závisí od výše získané dotace na projekt):  3950,-Kč (v ceně skromné ubytování na statku, strava zajištěna naším kuchařkou, organizační a programové zabezpečení akce, bohatý program) + cesta (počítáme se zajištěním autobusu v cenách obvyklých aktuálně cca 1350,-Kč/jedna cesta a cca 2700,-Kč/cesta tam i zpět). V ceně není individuální pojištění, případná další doprava na místě, případné ubytování u místních, osobní nákupy apod. Pokud si účastník zajistí dopravu sám, nehradí náklady na cestu.

Místo na táboře je rezervované až po uhrazení nevratné zálohy 2500,-Kč. Je možné, v případě neúčasti, za sebe najít náhradu.

Po vyplnění přihlášky si na této stránce stáhni i podrobný dotazník, který nám výplněný (na PC nebo rukou-případně oskenuj) do 7-mi dnů zašli na email akce CeskyBanat [zavináč] centrum [dot] cz Následně Ti několika dnů zašleme vyrozumění a informace k úhradě zálohy ve výši 2500,-Kč.

 

Bližší kontakty:

Telefonem: 603 375 481

E-mailem: CeskyBanat [zavináč] centrum [dot] cz

Adresa: EVC Švýcárna, Josefovská 459, Adamov 679 04 (do rohu obálky uveď "Český Banát")

Kontaktní osoba: Robby Kubáň

Přihlašování již uzavřeno