REIKI - DO Ia, IIa

První víkend dvouvíkendové akce REIKI s celkovou iniciací do I. nebo II.stupně REIKI (souběžně stupně Ia. a IIa.). Dvacátý běh kurzu REIKI-DO, komplexní výuky metody přírodního uzdravování REIKI-DO.
12.12.2014 20:30 - 14.12.2014 14:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Kromě technik REIKI budeme využívat k naladění se na energii REIKI meditační, masážní a kontaktní techniky. Dále poodhalíme taje artefiletiky, muzikoterapie, ... Jedná se o víkend v rámci komplexní školy REIKI-DO pod názvem "Cesta Modrého kamene".

REIKI I.

Uvodní seznámení s REIKI, základní inicializace základních čaker, celá i zkrácená seance, harmonizace čaker apod.

REIKI II.

Dochází k iniciaci čaker na dlaních rukou. Účastník obdrží tři speciální klíče (symboly) REIKI k znásobení energie a k další práci s ní jak na sobě, tak k práci a působení na druhé lidi. Projdeme si i prakticky spoustu technik s využitím  REIKI symbolů.

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 16 (Dohromady účastníků REIKI I. a II.).Svoji účast potvrď pomocí přihlašovadla a zasláním účastnického poplatku (po výzvě k zaplacení). Místo je rezervované až po uhrazení částky na účet. Uvedené ceny jsou platné při platbě do 30.října 2014. Při přihlášení a platbě po tomto termínu je cena + 300,-Kč/víkend

Cena REIKI - DO I. ....pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1320,-Kč/víkend, pro ostatní 1620,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné atd. Předem se platí nevratná záloha 1000,-Kč/víkend, zbytek se doplácí až na akci. 

Cena REIKI - DO II. ........pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1520,-Kč/víkend, pro ostatní 1820,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. Předem se platí nevratná záloha 1000,-Kč/víkend, zbytek se doplácí až na akci.

Je možné předem zaplatit za oba víkendy Ia a Ib, nebo IIa a IIb najednou. V tom případě účastnik získává celkovou slevu 300,-Kč (tedy při zaplacení dvou záloh najednou).

Druhý víkend (Ib a IIb) proběhne v termínu, který se domlouvá při první setkání Ia a IIa.

Lektor: Robby Sunanda a spol. Akce je pořádaná ve spolupráci se ZČ HB Modrý kámen

Tel: 603 375 481, modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

Priložený soubor: 

Přihlašování již uzavřeno