Víkend Improdivadla - Divadla pro každého

Víkend Improvizačního divadla pro začátečníky i pokročilé
21.11.2014 20:30 - 23.11.2014 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Obdivujete filmové hrdiny s jejich pohotovými hláškami, ale vám se stává, že vás vtipná odpověď napadá až o 5 minut později? Chtěli jste někde pohotově zareagovat, ale nedostalo se vám slov? Potřebujete rychle vymyslet několik kreativních řešení, ale zrovna vás nic nenapadá? Jste fanouškem improvizačních show a chcete si to taky vyzkoušet?

 

PRO KOHO?

Workshop je určen jak nadšeným fanouškům improvizace, tak těm, kteří pracují v kreativních profesích, vyučují nebo lektorují, a v neposlední řadě studentům uměleckých škol. Workshop je pro ty, kteří chtějí s improvizací začít, zdokonalit se nebo prostě vyzkoušet něco nového.

 

KDO TO VEDE?

Lektor Martin Vasquez, je nejen zakladatelem České improvizační ligy, ale především trenérem a koučem v oblasti improvizace, rétoriky a veřejného vystupování. Kromě toho, že sám hraje přes deset let improvizační divadlo a účinkuje např. v pořadu Na stojáka, napsal na téma improvizace i svou disertační práci.

 

CO SE NAUČÍTE?

Jak podpořit svou odvahu k experimentům

Jak podpořit svou kreativitu a intuici

Jak být pohotový v řeči a rozvíjet zajímavé myšlenky

Jak vnést humor a vtip do svého života a projevu

Jak podpořit efektivní spolupráci v týmu

Jak překonat výpadek standardních řešení

Jak trénovat svou schopnost rychlých asociací

Jak vytvářet a podporovat situaci

Jak pracovat s výrazovými prostředky v improvizaci


Cena: Pro platby do 15.října 2014 pro studenty a nezaměstnané do 26 let ... 1280,-Kč, pro ostatní ... 1680,-Kč v ceně je lektorné, ubytování, polopenze.
Při platbě po 15.říjnu 2014 je cena vyšší o + 300,-Kč. V případě plné penze (dva obědy navíc) + 170,-Kč/víkend). Předem se zasílá záloha 900,-Kč. Záloha je nevratná. Počet účastníků je omezen a rozhoduje termín přihlášení se zasláním zálohy. Doplatek se zasílá cca 10 dnů před začátkem akce.

Přihlašování již uzavřeno