Tantra - umění extatického prožívání života

Tábor pořádaný sdružením Rezonance na EVC Švýcárna. Zveme vás na mimořádný týdenní tábor tantry plný prožitků, který nenechá nikoho chladným :)
21.6.2014   - 28.6.2014  

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Další informace na http://www.jogin.cz/tantra-tabor/

V krásné přírodě Moravského krasu se naučíte a vyzkoušíte, jak tantrické poznatky prakticky začlenit do vašeho každodenního života, aby se pro vás každý den stal zdrojem štěstí a blaženosti.

V rámci tábora budete moci tantru vidět, dýchat, chutnat, cítit a dokonce i slyšet! Tantra bude všude!

Čekají vás 3 dny, ve kterých budou muži a ženy navzájem odděleni a budou objevovat a rozvíjet svoji vlastní polaritu. Ženská skupina se bude mimo jiné věnovat důležitosti otevřenosti srdce, tanci, projevu stavu Šakti, umění dotyků, využití smyslů jako nástroje pro dosažení štěstí, poznání a rozšíření vědomí, erotikou jóni a dalšími.

Muži se mohou těšit na probouzení mužnosti skrze tapas, činnost a tvoření, poznávání erotiky lingamu a jiné. V navazujících 4 dnech se všichni společně zaměří na témata jako: důležitost polarity v páru, vzájemná intimita, milování a erotika v milostném páru či párová praxe ásan. Vše vyvrcholí závěrečným společným rituálem „Tantrická extáze”. 

Program je zaměřen na prožitky, celkem zahrnuje přibližně 40 hodin prožitkových seminářů a 7 hodin přednášek.

Zvou vás instruktoři tantry a jógy duchovní školy Rezonance: Elinor (Eda), Martina, Marek, Angelina, Josse, Kristýna, Galie, Ondřej, Isolda, Vojta a Veronika.

Přihlašování již uzavřeno