LÁSKA A VZTAH? ANO, A PŘIROZENĚ…

Chceš už konečně vytvářet lepší vztah k sobě, k druhým, k partnerovi...?
25.4.2014 20:00 - 27.4.2014 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

   Chceš opravdu vytvářet kvalitní vztahy (přátelské, partnerské, pracovní) a né je bořit. Naučit se být pozorný k tomu druhému a vést skutečně dialog a né slovní "průjem". Potom je tento víkend určený právě tobě. Za pomocí technik divadelní improvizace si na vlastní kůži vyzkoušíš jak na to. Příjde Ti hned zpětná vazba a dostaneš se na hranice prožitku, jaký Ti mohou poskytnout vnitřně hluboké techniky jako například konstalace. A pokud budeš chtít, ty hranice společně překročíme...

   Nový způsob pojímání a využití Improvizačních technik v nové formě akcí pořádaných ZČ HB Modrý kámen pod vedením zkušených a kvalitních lektorů. A hned první kurz povede jako hlavní lektor Martin Vasquez za technické asistence Robbyho Sunandy.

PROČ?

Prostřednictvím široké škály divadelních improvizačních cvičení, které jsou plné humoru, radosti ze hry a spontaneity, uvolníte nejen své tělo, ale duši. Porozumíte svým současným vztahům k vašim blízkým a získáte větší jistotu v kontaktu s druhými, protože všechna cvičení jsou postavena na bázi autenticity a respektu zároveň.

PRO KOHO?

Workshop je určený každému z vás, kdo chcete zjistit, jaké to je, když reakce na vaše nabídky a nápady budou plné zájmu a naslouchání. Jaké to je slyšet a říkat Ano, a … místo Ano, ale. Když chcete zjistit, jaké to je dovolit si dělat chyby a reagovat na situaci tady a teď, spontánně, s plným využitím a rozvíjením vlastního potenciálu.

JAK?

Nenásilnou a hravou formou divadelní improvizace odbouráme bloky své přirozenosti, dáme prostor poznání své osobnosti, zažijeme nové nevšední zážitky a navážeme kontakt s lidmi, kterým záleží na svém osobním rozvoji.

OBSAH?

- Jak vést skutečně dialog a ne slovní průjem
- Jak být pozorný k tomu druhému
- Jak vytvářet "vztah" a ne ho bořit

KDO TO VEDE?

Lektor Martin Vasquez, je nejen zakladatelem České improvizační ligy, ale především trenérem a koučem v oblasti improvizace, rétoriky a veřejného vystupování. Kromě toho, že sám hraje přes deset let improvizační divadlo a účinkuje např. v pořadu Na stojáka, napsal na téma improvizace i svou disertační práci.

 

Zaváděcí cena: Pro platby do 10.dubna 2014 pro studenty a nezaměstnané do 26 let ... 1480,-Kč, pro ostatní ... 1780,-Kč v ceně je lektorné, ubytování, polopenze.
Při platbě po 10.dubnu 2014 je cena vyšší o + 300,-Kč. V případě plné penze (dva obědy navíc) + 160,-Kč/víkend. Na účastnický poplatek se vztahuje stornopoplatek ve výši 20% až 80% dle termínu odhlášení. Počet účastníků je omezen na 18 a rozhoduje termín přihlášení se zasláním účastnického poplatku.

Přihlašování již uzavřeno