Impro babí léto ( divadlo & řemesla & příroda)

pracovně-prožitkový tábor
15.9.2013 20:00 - 22.9.2013 14:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

!!! Je možné se zúčastnit jen části tábora !!!

Současti tábora bude, pro zájmce, i účast na http://www.didgeridoovjeskyni.cz/ Tento rok za účasti například Jaroslava Duška !!!


Do konce léta zbývá pár posledních dní a společně s dobrovolníky EDS ( Evropská dobrovolná služba) jsme pro vás připravili pracovně-prožitkový tábor s prvky improvizace.

Kromě dobrovolnické práce nás čekaji zajímavé improdivadelní dílny, hudební workshopy, dílny starých řemesel i návštěvy krásných míst ve středu Moravského krasu.

Dozvíte se také mnoho zajímavého o programu Mládež v akci, o EDS i o zemích, odkud naši dobrovolníci pocházejí ( Francie, Itálie, Ukrajina, Gruzie, Arménie) a získáte možnost najít si nové cizokrajné přátele.

Tábor je určen převážně pro české a slovenaké účastníky, znalost angličtiny je výhodou, ale není podmínkou.

Cena tábora: 990,-/ osoba při účasti na celém táboře (Dle počtu dnů se účastnický poplatek sníží), Minimálně jedno jízdné se po předložení jízdenky proplácí, v případě účasti od začátku tábora (Akce je podpořena MV ČR)

Věk: od 15 do 40 let

Cena zahrnuje spaní ve vlastních spacácích na matraci nebo karimatkách, jídlo, program. Přihlášky zde prostřednictvím přihlašovadla.

Dotazy zodpoví Robby 603 375 481 (evc [dot] svycarna [zavináč] centrum [dot] cz) nebo Zuzka 776 259 594 ( zuzulka123 [zavináč] seznam [dot] cz)

Těší se na vás: Robby, Anyka, Eva, Iva, Mylene, Francesco, Maria, Margo, Artyom atd.

Přihlašování již uzavřeno