Český Banát 2013 aneb Návrat ke kořenům

24.7.2013   - 4.8.2013  

Rumunsko, Český Banát, vesnička Rovensko

Upraven termín tábora !!! Příjezd 24.7. večer (pokud nestíháš stačí 25.7. ráno) na EVC Švýcárna (zde spoznání účastníků) a následně odjezd 26.7. do Rumunska. Návrat 4.8. ve večerních hodinách do Brna a Prahy.

!!! Podrobné informace k táboru budou ve středu 17.7. ráno ... rozeslané všem přijatým účastnikům na email !!! Omlouvám se za spoždění. Robby 

Tábor s prvky dobrovolnictví v drsné romantice rumunského Banátu. Vzduch bude provoněn, mystikou, meditacemi, tvořením v přírodě, cvičeními na posílení těla i duše, starými řemesly, divadlem, sblížením s místními nejen u dobrovolnické práce, touláním panenskou přírodou, spaním pod hvězdami…

Program tábora se bude skládat z cca 3 dny dobrovolnická pomoc u místních, aby jste místní a místo lépe poznali - není povinná, vandry po okolní krajině a vesničkách, odzkoušíme si výrobu keramiky, mletí obilí, možná i pečení chleba, ochutnáme jógu, OSHO meditace, REIKI, šamanské techniky (možná se projdeme i po ohni), ale i klasické brontosauří hry a aktivity. Dále jsou náplní tábora i základy improvizačního divadla a tvorby v přírodě. Jedná se o prožitkový tábor, nejde o klasický brontosauří pracovní tábor.

Program je vhodný i pro účastníky, kteří na podobném táboře ještě nebyly. Celkem předpokládáme 16 účastníků ve věku 16 až 36 let a naší snahou bude vyváženě mužů a žen (Dívek se ale vždy hlásí podstatně více, proto chlapy nespěte doma !!!).

Tábor proběhne v v Rumunsku v české vesničce Rovensko (Český Banát). Ubytování je ve skromném stylu v budově na karimatkách ve spacácích, nebo ve vlastních stanech na louce vedle domu. WC suché, mytí u pramenů na konci vesnice.

Pokud by byl někdo náročnější je možné ti domluvit u místních spaní v domě na postelých s peřinou a sociálním zařízením (WC, v některých domech i sprcha). Ubytování u místních si hradí každý sám a není v ceně tábora.

Ceny ubytování a blíže o vesničce Rovensko, okolních vesnicích (navštívíme ještě pravděpodobně Gernik a Sv. Helenu) a nádherné místní přírodě....

nalezneš na www.Banat.cz

 

Organizační tým: Robby, Iva Rumpelová a spol.

Cena předběžně (nedotovaná): do 3650,-Kč (v ceně skromné ubytování na statku, strava zajištěna naším kuchařkou, organizační a programové zabezpečení akce, bohatý program) + cesta (pro zájemce zajistíme minibus v cenách obvyklých aktuálně cca 1300,-Kč/jedna cesta a cca 2600,-Kč/cesta tam i zpět). Pokud nás bude dost, kteří se rozhodnou přes zajištění dopravy přes nás, tak zajistíme minibus, nebo auto Tranzit). V ceně není individuální pojištění, případná další doprava na místě, případné ubytování u místních, osobní nákupy apod.

Součástí přihlášky je jak vyplnění přihlašovadla na teto stránce, tak vyplnění a zaslání dotazníku (elektronicky, nebo poštou, kontakty viz. níže), který nalezneš přiložený na konci těchto informací. Součastně přilož svoji fotografii (Bude využitá v případě, že by ses nám v rumunských horách ztratil(a)).

Místo na táboře je rezervované až po zaplacení účastnického poplatku (s dopravou, nebo bez dopravy). Na tento účastnický poplatek se vztahuje storno poplatek. Info o platbě a storno poplatku ti příjde s informací o přijetí na tábor.

Další bližší údaje jen po telefonu 603 375 481, nebo 511 141 297

 

Kontakt na organizátory:

ZČ HB Modrý kámen

EVC Švýcárna, Josefov 459, Adamov 679 04

CeskyBanat [zavináč] centrum [dot] cz

Tel: 511 141 297 nebo 603 375 481

Přihlašování již uzavřeno