Tvůrce harmonického života

10.5.2012 18:00 - 12.5.2012 14:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

V životě prožíváme mnoho okamžiků, které nás formují. Někdy jsou radostnější, ty tolik nezaměstnávají naší mysl, srdce a tělo, a jiné jsou méně radostné, ty se zaryjí hluboko do podvědomí a my reagujeme podle prožitého vzorce, který nás v mnoha okamžicích blokuje.

 

Pro koho?

Semináře se mohou zúčastnit muži i ženy, minimální věk je 18 let, u některých může být udělena výjimka, pouze se souhlasem rodičů.

Seminář není vhodný pro osoby léčící se s psychickými problémy a užívající psychofarmaka.

 Kdo to vede?

 Lektorka Eva Femi, je žena s vhledem do situace i člověka, intenzivně pracuje s lidmi, provádí je skrze jejich problémy a ukazuje jim cestu k sobě samým.

S  kolegou Antonínem Tomkem zážitkovým pedagogem, učitelem klasické, waldorfské i vysoké školy, lektorem osobního rozvoje, průvodcem osobní změnou a terapeutem.

Co prožijete?

Tento seminář je vhodný pro ty, kteří hledají vykročení z nefunkčních vzorců, vztahů, nebo traumat. Na semináři budeme společně prožívat, zvědomovat a čistit, právě vzorce a traumata nasbíraná v průběhu života. Naladíme se na svou pravou podstatu, prožijeme setkání se sebou samými ve vědomé podobě. Seminář bude složen z meditací, tance, konstelačních technik a rituálů a dalších terapeutických technik.

Cena:1990, -  , pro členy Hnutí Brontosaurus je cena 1490,-

Cena zahrnuje lektorné, ubytování a plnou penzy.

Na seminář je potřeba se objednat na telefonním čísle u pí E. Femi 775964520 nebo na mailu vedomevhledy [zavináč] seznam [dot] cz, objednávka je závazná a je nutné zaplatit zálohu na účet, který vám bude sdělen. Pro uskutečnění semináře počet účastníků je 15 osob.

Přihlašování již uzavřeno