Rainbow REIKI

Očekávaný víkend "Rainbow REIKI" dle Waltera Lubecka, jednoho z Mistrů REIKI rodokmene, ze kterého vychází i naše škola "Cesta Modré kamene" - REIKI-DO
25.5.2012 20:30 - 27.5.2012 13:30

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Podstatou Rainbow Reiki – kombinace starých a nových metod – je Usuiho systém Reiki. Ranbow Reiki tento tradiční celek rozšiřuje o velmi účinné techniky energetické práce a poskytuje možnosti přímé spolupráce s jemnohmotnými bytostmi, popřípadě učiteli.
Součástí tohoto systému je rovněž příprava esencí, práce s aurou a čakrami nebo činnost na silových místech; pokladům patří i tvorba vlastních silových míst pomocí speciálních mandal. Propojením tradičního systému Reiki s dalšími jemnohmotnými technikami se uvolňují mocné duchovní síly.
Rainbow reiki tak poskytuje celou řadu možností, jak do života vnášet zcela nové a zvláštní věci, s nimiž se v tradičním uzavřeném systému tohoto umění nesetkáme.

V tomto víkendu navážeme a posílíme spojení s vnitřním dítětem malováním, hudbou, tancem a zpěvem.
Např: - Intuitivní tanec vnitřního dítěte.
          - Pohled vnitřního dítěte na silové místo.
Vstoupíme do jemnohmotného světa léčivých krystalů. 
Společně vytvoříme rostlinnou mandalu RAINBOW REIKI pro spojení s Matkou Zemí.

Tento víkend rozšiřuje možnosti a znalosti Reiki technik pro všechny stupně REIKI. Speciální techniky pro I. II. i III. stupeň. Víkend, který se uskuteční maximálně jednou za půl roku. Počet míst omezen.  Nutné si rezervovat místo předem.

Program povede Maruška, Robby Sunanda a další spolupracující lektoři.

Cena: pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1220,-Kč/víkend, pro ostatní 1520,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. 

 

Cena: Při platbě do 20.dubna sleva !!! ... studenti a nezaměstnaní do 26 let: 1080,-Kč, Ostatní: 1300,-Kč

Při platbě od 20.dubna ... studenti a nezaměstnaní od 26 let: 1220,-Kč, Ostatní: 1480,-Kč

Slevy pro účastníky kurzů REIKI (pořádané ZČ HB Modrý kámen) v rámci školy Cesta Modrého kamene ve výši -200,-Kč/osoba !!!

V ceně ubytování na pokojích, strava, materiální a technické zabezpečení, lektorné. Možné slevy při při stravování z vlastních zásob.

Bližší informace (co sebou, přesný program apod.) Ti budou zaslané po připsání tvého účastnického poplatku na účet.

Kontakt: EVC [dot] Svycarna [zavináč] centrum [dot] cz, 511 141 297 (EVC Švýcárna), 603 375 481 (Robby)

Přihlašování již uzavřeno