REIKI - DO Ib a IIa

Šestnáctý běh kurzu REIKI-DO IIa, IIb (případně Ia) komplexní výuky metody přírodního uzdravování. REIKI-DO Ia (v případě volné kapacity) proběhne společně s REIKI II (většina programů budě oddělena, ráno a večer některé společné techniky)
17.2.2012 20:30 - 19.2.2012 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Kromě technik REIKI budeme využívat k naladění se na energii REIKI meditační, masážní a kontaktní techniky. Dále poodhalíme taje artefiletiky, muzikoterapie, ... Jedná se o víkend v rámci komplexní školy REIKI-DO pod názvem "Cesta Modrého kamene".

REIKI II.
Dochází k iniciaci čaker na dlaních rukou. Účastník obdrží tři speciální klíče REIKI k znásobení energie a k další práci s ní jak na sobě, tak k práci a působení na druhé lidi.

Cena REIKI víkendu:

REIKI Ia ....pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1220,-Kč/víkend, pro ostatní 1520,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné.

REIKI IIa nebo IIb...pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1420,-Kč/víkend, pro ostatní 1720,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. Platba se provádí předem za oba víkendy (pokud není domluveno jinak) a v případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení.

Výše účastnického poplatku platí při platbě kurzu do 12.března 2012. Po tomto termínu je cena vyšší o 300,-Kč/víkend. Kdo má již zaplacené oba víkendy REIKI II. zůstává pro něho cena nezměněná a již nic nedoplácí.

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 18 (Dohromady účastníků REIKI I. a II.).Další informace získáš po přihlášení nejpozději týden před začátkem na tomto místě (ke stažení), nebo na tvůj emailem. Případné další dotazy ti odpovíme na modré lince 603 375 481 (Robby).
Po uhrazení částky na účet 170138774 / 0300 je místo rezervované (jako var.symbol tvuj datum narozeni a do zpravy uveď  "REIKI + tvoje celé jméno") Přednost mají zájemci o absolvování celého kurzu REIKI-DO I. nebo II., tedy obou víkendů.

Přihlašování již uzavřeno