Putování s koňmi

 
PsB - nepracovní tábor pro mládež a dospělé
1.7.2011   - 9.7.2011  

Léto s koněm a na koni uprostřed Beskyd. Přirozená komunikace s koněm i s lidmy, zkušení lektoři, spaní v Tee - Pee a Jurtě, výlety po okolí, netradiční hry, nepracovní pobyt.

Nepracovní tábor zaměřený na přirozený trénink komunikace s koňmi a zlepšování porozumění mezi lidmi. Účastníci tábora stráví 9 dní u Francovy Lhoty v Beskydech v bezprostřední blízkosti stáje Hucul club. Začlení se do běžného chodu stájí, budou se učit přirozené komunikaci s koňmi. Součástí tábora je dvoudenní putování s koňmi beskydskou krajinou. Akce je vhodná i pro začátečníky.

Ubytování : Tee-Pee tábor

Věk od  16

Snížená cena!!!

Cena pro studenty a nevýdělečné činné do 26 let ... 4 900,-Kč (s putováním na koni s 1 přenocování v divočině cca 24 hod.) nebo 5 600,-Kč (s delším dvoudenním putováním na koni)

Cena pro ostatní ... 5 500,-Kč (s putováním na koni s 1 přenocování v divočině cca 24 hod.) nebo 6 200,-Kč (s delším dvoudenním putováním na koni)

 

Organizační tým: Robby, Alenka, Alenka, Danča a spol.

Další informace získáš po přihlášení nejpozději týden před začátkem na tomto místě (ke stažení), nebo na tvůj email. Případné další dotazy ti odpovíme na modré lince 603 375 481 (Robby).

Přihlašování již uzavřeno