Improdivadelní léto I.

 
PsB - prožitkový tábor pro mládež a dospělé
17.7.2011   - 23.7.2011  

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Léto uprostřed Moravského krasu s vůní improvizace, divadla, dramaturgie, dramatické výchovy, skupinové spolupráce. Akce je vedená zkušenou lektorkou MgA. Janou Machalíkovou

Budeme krok po kroku objevovat cestu od předlohy k divadelnímu tvaru. Zkusíme si hrát s různými texty, básněmi, ale i zlomky textů. Pokusíme se dramatizovat nedramatické, ale i nedramatizovat dramatické. Pomocí metod dramatické výchovy vstoupíme do různých rolí,   abychom lépe porozuměli příběhu. Nedivadelní prostor kolem se stane naší scénou. Ponoříme se do skupinové spolupráce a  dotkneme se také kouzla vyprávění a přednesu. Improvizace bude spojujícím prvkem naší práce.

Organizační tým: Jana Machalíková, Robby a spol.

účastnický poplatek : cena je 2900,- (pro studenty a nezaměstnané), 3600,- (pro ostatní). Tábor je nepracovní) V ceně je ubytování, strava, lektorné.. možné je zůstat déle (nutné si připlatit za stravu a ubytování).

 

Tvá účast je potvrzena po připsání účasnického poplatku na účet.

Další informace získáš po přihlášení (pomocí přihlašovadla níže) nejpozději týden před začátkem na tomto místě (ke stažení), nebo na tvůj email.

Případné další dotazy ti odpovíme na modré lince 603 375 481 (Robby).

Přihlašování již uzavřeno