Reiki I.a a Reiki II.a

Dvouvíkendová akce REIKI s celkovou iniciací do I.stupně REIKI.
20.5.2011 20:00 - 22.5.2011 16:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Třináctý běh úspěšného kurzu REIKI-DO I., komplexní výuky metody přírodního uzdravování. REIKI-DO I. proběhne společně s REIKI II. (většina programů budě oddělena, ráno a večer některé společné techniky)

REIKI I.a
Kromě technik REIKI budeme využívat k naladění se na energii REIKI meditační, masážní a kontaktní techniky. Dále poodhalíme taje artefiletiky, muzikoterapie, ... Jedná se o víkend v rámci komplexní školy REIKI-DO pod názvem "Cesta Modrého kamene".

Cena za REIKI I.a: pro studenty a nezaměstnané do 26 let 980,-Kč/víkend, pro ostatní 1180,- Kč/víkend. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. Platba se provádí předem za oba víkendy (pokud není domluveno jinak) a v případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení.

REIKI II.a
Dochází k iniciaci čaker na dlaních rukou. Účastník obdrží tři speciální klíče REIKI k znásobení energie a k další práci s ní jak na sobě, tak k práci a působení na druhé lidi.

Cena za REIKI II.a: pro studenty a nezaměstnané do 26 let 2x 1120,-Kč, pro ostatní 2x 1320,- Kč. V ceně je ubytování, strava - polopenze, materiálně - technické zajištění akce, lektorné. Cena pro absolventy kurzu REIKI I. a REIK II. je cena 390,- Kč/víkend. Platba se provádí předem za oba víkendy (pokud není domluveno jinak) a v případě neúčasti se strhává storno poplatek ve výši 30% až 100% dle termínu odhlášení.

Cena platí pro prvních 11 přihlášených! Ostatní platby + 200,-Kč/akce

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 16 (Dohromady účastníků REIKI I. a II.).Další informace získáš po přihlášení nejpozději týden před začátkem na tomto místě (ke stažení), nebo na tvůj emailem. Případné další dotazy ti odpovíme na modré lince 603 375 481 (Robby).
Po uhrazení částky na účet (po výzvě k zaplacení) je místo rezervované. Přednost mají zájemci o absolvování celého kurzu REIKI-DO II., tedy obou víkendů.

Navazujici termin REIKI Ib a REIKI IIb probehne pravdepodobne v cervnu (po domluve s ucastniky na akci).

Priložený soubor: 

Přihlašování již uzavřeno