Nezkrocená Aljaška

Stopování velkých šelem v Beskydech
11.3.2011   - 13.3.2011  

 Chata Visalaje, Krásná, CHKO Beskydy

Myslíte si, že nejde prožít zábavný víkend na horách a při tom vykonávat užitečnou práci? Přijeďte se přesvědčit o opaku. Čekají vás zajímavé informace ze života velkých šelem podané od pravých odborníků, kteří se zabývají jejich mapováním a ochranou. Pod vedením zkušených stopařů vyrazíte do terénu a naučíte se rozpoznávat stopy lesních zvířat a při troše štěstí vás čekají i stopy rysa, vlka nebo medvěda.
Vaše stopařské zkušenosti budete moci zužitkovat při večerní hře, která ukáže, jak umíte obstát na tvrdé Aljašce. I v blízkém okolí nedalekého Zlatníku je totiž zlato a vy jej budete muset najít a zpeněžit. A kdo boj o přežití na tvrdém severu prohraje, může se alespoň zapojit do soutěže o nejlépe umělecky ztvárněný zážitek dne, nejlépe fotograficky zachycenou místní architekturu a nejlepší tematický příběh na dobrou noc. Pro nespavé zlatokopy připravíme deskové hry. Kdo nebude moc spěchat domů, může do terénu vyrazit i v neděli.

Cena: 70,- Kč (příspěvek na stravu a ubytování) + 130,- Kč vratná záloha. Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 18. Svoji účast potvrď na email organizátora a přidej požadované informace z přihlašovadla a zasláním účastnického poplatku 200,- Kč (po výzvě k zaplacení). Místo je rezervované až po uhrazení částky na účet!
K akci Vám nabízíme ke stažení podrobné informace
Kontakt: Martin Hlučil
Mobil: 728 752 923 (Martin), 603 375 481 (Robby)
Email: EVC [dot] Svycarna [zavináč] centrum [dot] cz
modrykamen.brontosaurus.cz

Přihlašování již uzavřeno