Poznej mystické kořeny josefovského údolí XII.

5.4.2024 19:30 - 7.4.2024 15:30

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

FB událost (na domluvu spolujízd apod.): https://fb.me/e/4drJpC4OD

Mimopracovní část bude inspirovaná okolní přírodou, jeskyněmi, tvořením v přírodě a hrami na rozvoj ducha i těla. Na večer nás čeká povídání a zpívání u ohně a cesta za tajemstvím místních jeskyní a skal. Dobrovolnická brigáda bude zaměřena na pomoc s údržbou budov a areálu EVC Švýcárna. Budeme pomáhat při rekonstrukci historických budov Švýcárny, lesního baru apod.

 

Účastnický poplatek je dobrovolný: (Doporučený je min. 190 Kč/den) Místo je rezervované po zaslání zálohy (viz. doporučený příspěvek) ve výši 392,-Kč (studenti) / 492,-Kč (ostatní nad 26 let).V případě neúčasti záloha propadá ve prospěch akce. Je možné ale za sebe najít náhradníka, na kterého celou zálohu přepíšeme.. 

Počet míst je na akci omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů od přihlášení zasláním  zálohy na akci.

Pokud by účastnický poplatek nebo záloha byly překážkou v tvé účasti, tak nám zavolej a domluvíme se :) Kontakt: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481

FB událost: https://www.facebook.com/events/1268677667374584

Organizátoři: Robby, Barbora

Prihlaš se na Poznej mystické kořeny josefovského údolí XII.