Přechodový rituál "Pět elementů Gaia"

Srdečně Tě zveme na komplexní přechodový rituál s přechodem po žhavém uhlí, s přírodní medicínou, se získáním duchovního jména a osobního symbolu.
12.4.2024 18:00 - 14.4.2024 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

FB událost

Tento silný a vyživující rituál Pěti elementů Gaia je pro tebe pokud:

Pokud cítíš potřebu ukončit etapu života, uzavřít staré a odžité záležitosti a vkročit tak do nové autentičtější podstaty sebe samé/samého.

Pokud máš odvahu vystoupit z komfortní zóny a poznat víc sám sebe.

Chceš zažít podporu skupiny a obohacení sebe i ostatních skrze přirozenou moudrost každého účastníka.

Cítíš volání spojit se více s přírodou, posvátnou matkou zemi. Vyživit se čerstvým vzduchem, čistou vodou, statným lesem, léčivou energií jeskyní a vyváženým jídlem.

Toužíš zažít jedinečný komplexní přechodový rituál se vším, co k němu patří, kdy podporou nám bude všech pět elementů.   

 

Během prodlouženého víkendu projdeš:

Rituálem Ohně - rituál přechodu přes žhavé uhlí
 
Rituálem Vody - rituální očista těla v potoce uprostřed přírody a práce s rituálním tabákem
 
Rituálem Vzduchu - rituální tanec čtyř stran s vířením
 
Rituálem Země - cesta za vizí do hlubin země, hluboká meditace v nitru jeskyně Jáchymka s medicínou 
 
Obřadem získání duchovního jména a osobního runového symbolu
 
Velký přechodový rituál obsahuje také techniky práce s dechem, techniky na soustředění se a ukotvení se do svého středu. OSHO meditace atd.
 
 
Účastnický poplatek: Studenti a nezaměstnaní do 26 let 2960,-Kč, ostatní 3560,-Kč (cena nemá být překážkou účasti, v případě finanční tísně se domluvíme na slevě).
 
 
Tento poplatek zahrnuje ubytování, stravu, materiální zabezpečení a kompletní program.
+ příspěvek za vytvoření osobního runového symbolu 
 
Předem se posílá nevratná záloha 2 200,-Kč. V případě neúčasti je možné si za sebe najít náhradu, na kterou bude záloha přepsaná).
 

Máš nyní hlouběji do kapsy a chceš si snížit cenu? Tak máme pro tebe bonusy, které se navíc sčítají !!!

- Pro přihlášené páry (které jsou spolu již déle než půl roku) bonus - 300,-Kč pro každého

- Když prokazatelně na základě tvého doporučení přijde nový účastník bonus - 300,-Kč za každého

Účastnický poplatek se nemá stát překážkou v tvoji účasti, proto, pokud budeš pravdu ve finanční krizi, ozvi se mi a pokusíme se domluvit. 

 
Rituálem Tě budou provázet Veronika Divoženka Lukášová a Robby Sunanda
 
 

Veronika Lukášová alias Divoženka Lesní

Divoženka Lesní - je bodyworker, poskytuje terapeutické masáže, pracuje s energií, věnuje se šamanským technikám a tvorbou rituálů. Tvoří podporující magické šperky a osobní amulety na míru z cínu a polodrahokamů. Velkou láskou je i tvorba vykuřovadel.
Vystudovala religionistiku a environmentální studia. Magii, šamanismu a práci s energií se věnuje 20 let. Do učení šamanského medicínského kruhu byla zasvěcena potomkem indiánského kmene Cherokee. Následně prošla ročním Medicínským šamanským učením pod vedením Johna Hawkena a šamanské techniky propojuje s učením jungiánské psychologie, psychosomatiky a s psychoterapeutickými směry, které pracují s tělem.
Další aktuální projekty: průvodkyně ženskými čaro-kruhy, asistence na ročním šamanském výcviku (John Hawken, Jitka Mandalam), šamanské muzikoterapie pro děti.

 
Robby Sunanda - Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1000 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.
Prihlaš se na Přechodový rituál "Pět elementů Gaia"