Hlubinné Improdivadlo

2,5 hodinové kurzy (poslední setkání před prázdninami), Nový projekt propojení relaxačních technik, meditací a REIKI s technikami Improvizačního divadla.
8.6.2023 16:30 - 19:00

Expediční klubovna, Jezuitská 1, Brno 602 00 (1.patro)

https://www.facebook.com/expeditionclubbrno

Tentokrát hlavní téma:Bude ještě vybráno a zde zveřejněno.

Pravděpodobně opět životní role, které sis vždy přál(a) nebo naopak máš máš ostych si prožít, ale toužíš po nich.

Cílem hlubinného improdivadla je v improvizačních technikách se více do své role vcítit a prožít ji. Ne jen přehrávat , ale prožívat. Dále také si v příjemné skupině na příjemném místě zrelaxovat, zahrát si, sebezdokonalení a seznámit se s obdobně laděnými lidmi.

 

FB událost: https://fb.me/e/Jwhymz8K

 https://www.facebook.com/events/2040250626309671

 

Na podzim bychom rádi se zájemců vytvořili i skupinu Hlubinného improdivadla. 

Kdy:Poslední setkání před prázdninami, a to ve čtvrtek od 16:30 hod. do min.18:30 hod. Volně navazující lekce. Je vhodné ale není nutné být na předešlé.

Pro koho: Pro lidi s mladým duchem od 16 do 39+ let.

Kolik to bude stát: 2 až 2,5 hodinová lekce... 240,-Kč (podle toho, jak jsi na tom,viz. dále),  Pokud máš finanční tíseň a chceš se zúčastnit, tak nám určitě dej vědět. Nechceme aby finance byly překážkou v tvé účasti. Ale prosím, jen opravdu v nouzi :)

Vhodné: pro kohokoliv, kdo má zájem o improdivadlo, divadlo, zlepšení sebe vyjadřování a nebo v komunikaci se sebou a ostatními.

Každá dvouhodina bude mít dva bloky, jeden zaměřený na naladění sebe a skupiny pomocí rozličných technik meditace a relaxace, REIKI, masáží apod. Druhá delší část bude zaměřena na z počátku lehčí  a postupem náročnější improvizační techniky.

 Lektoři Robby Kubáň Sunanda a Veronika Divoženka Lukášová

 

K lektorů:

Veronika Lukášová - Divoženka 

Divoženka Lesní - je bodyworker, poskytuje terapeutické masáže, pracuje s energií, věnuje se šamanským technikám a tvorbou rituálů. Tvoří podporující magické šperky a osobní amulety na míru z cínu a polodrahokamů. Velkou láskou je i tvorba vykuřovadel.
Vystudovala religionistiku a environmentální studia. Magii, šamanismu a práci s energií se věnuje 20 let. Do učení šamanského medicínského kruhu byla zasvěcena potomkem indiánského kmene Cherokee. Následně prošla ročním Medicínským šamanským učením pod vedením Johna Hawkena a šamanské techniky propojuje s učením jungiánské psychologie, psychosomatiky a s psychoterapeutickými směry, které pracují s tělem.
Další aktuální projekty: průvodkyně ženskými čaro-kruhy, asistence na ročním šamanském výcviku (John Hawken, Jitka Mandalam), šamanské muzikoterapie pro děti.

 

Robby Kubáň -Sunanda:

Zakladatel a dlouholetý člen improvizační skupiny Kruté sendviče. Předtím působil v improvizační skupině Bafni a Panda.

Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1 100 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.

Prihlaš se na Hlubinné Improdivadlo