Dotekové lázně - prožitkový workshop

V doteku je ukryta silná energie, která umí vyživit naše tělo i duši. Také si myslíte, že dotek lidské ruky má léčivou sílu? Pokud ano, přijeďte, pokud ne, přesto přijeďte a vyzkoušejte to s námi.
9.12.2022 17:00 - 11.12.2022 16:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Zveme vás do krásné přírody Moravského krasu na víkendový prožitkový workshop Dotekové lázně.
Událost na FB: https://www.facebook.com/events/444015217747853/?ref=newsfeed
Cílem setkání je navnímat sebe i druhé všemi smysly, věnovat si plnou pozornost a také se trochu nechat zaplavit dopaminem a serotoninem.
 
V rámci programu si vyzkoušíme techniky vycházející z kontaktní improvizace, kdy si vyzkoušíme různé typy komunikace skrze tělo a pohyb, seznámíne se s tím, co znamená vědomý dotek, integrita doteku a naučíme se masáž, která nám zcitliví tělo.

Zaktivujeme se Oshovou dynamickou meditací a také se v přírodě napojíme na genia loci tohoto kraje. Budeme pracovat s energií, dotekem, pohybem, dechem a svým tělem. Těšíme se na vás. 
Všechny techniky budou bezpečné a dobrovolné.
Kdybyste měli dotazy, rádi odpovíme.
 
Účastnický poplatek: zahrnuje ubytování + stravování + lektory + materiální zabezpečení akce - studenti a nezaměstnaní do 26 let 3 950,-Kč. Ostatní 4 850,-Kč
(Cena nemá být překážkou účasti, v případě opravdové finanční tísně se domluvíme).
Místo je rezervované po uhrazení zálohy na akci ve výši 2 800,-Kč. Tato záloha je nevratná, ale je možné za sebe najít náhradníka. Po vyplnění a zaslání přihlášky ti přijdou instrukce k jejímu uhrazení.
Prijezd: pátek od 17:00 hod.
Odjezd : neděle po 15:00 hod.
 
KDO vás bude provázet :
Ing. Robert Kubáň
Robby Sunanda - Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1000 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.
 
Mgr. et Mgr. Veronika Lukášová
Divoženka Lesní - je bodyworker, poskytuje terapeutické masáže, pracuje s energií, věnuje se šamanským technikám a tvorbou rituálů. Tvoří podporující magické šperky a osobní amulety na míru z cínu a polodrahokamů. Velkou láskou je i tvorba vykuřovadel.
Vystudovala religionistiku a environmentální studia. Magii, šamanismu a práci s energií se věnuje 20 let. Do učení šamanského medicínského kruhu byla zasvěcena potomkem indiánského kmene Cherokee. Následně prošla ročním Medicínským šamanským učením pod vedením Johna Hawkena a šamanské techniky propojuje s učením jungiánské psychologie, psychosomatiky a s psychoterapeutickými směry, které pracují s tělem.
Další aktuální projekty: průvodkyně ženskými čaro-kruhy, asistence na ročním šamanském výcviku (John Hawken, Jitka Mandalam), šamanské muzikoterapie pro děti.
Prihlaš se na Dotekové lázně - prožitkový workshop