Oáza ZeMě

Dobrovolnicko - programově pohodová akce
4.3.2022 19:30 - 7.3.2022 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Třetí navazující setkání volného uskupení Oáza srdce (pod novým názvem Oáza ZeMě) a jejich kamarádů a příznivců. Jedním z cílů Oázy ZeMě je výstavba komunitní vesničky v ČR a propagace komunitního i hospodářsky soběstačného způsobu života. Na tomto víkendu potkáš zajímavé lidi podobně krevní skupiny, můžeš se zúčastnit poradního kruhu, meditace, hudebního večera, povídání o budování komunity, úvodu do metody Scotta Pecka s Robem Jankovichem, nedělního výlet a také společné dopolední dobrovolnické brigády. A to vše, abychom se lépe poznali, pomohli místu, kde budeme pobývat, a napomohli přetváření našich idejí v činy.Odkaz na FB

událost: https://www.facebook.com/events/919413578934158

Ubytování v objektu DobroDomek nebo Seník (dle počtu přihlášených) v areálu EVC Švýcárna (k dispozici pokoje, společenská místnost nebo velký sál, kuchyňka, WC a sprcha.. 

Spaní ve vlastních spacácích na postelích nebo matracích (nebo možno na místě si zapůjčit peřinu za příspěvek 70,-Kč). Psy po předešlém nahlášení jsou vítání s příspěvkem 180,-Kč/noc (zvýšené náklady na úklid).
 

Účastnický příspěvek: na ubytování 389,-Kč/víkend + přiměřený příspěvek na stravu max. 200,-Kč/víkend (příspěvek nemá být překážkou v účasti. Pokud jsi ve finanční krizi, zavolej a domluvíme se). Druhá poloviny nákladů na ubytování bude nejspíš krytá z dotace MŠMT ČR.

Po vyplnění přihlášky ti přijde email s číslem účtu k složení nevratné zálohy na akci ve výši 489,-Kč (zbytek se doplácí až na akci). V případě neúčasti záloha propadá ve prospěch akce. Můžeš ale za sebe najít náhradníka, na kterého celou zálohu přepíšeme.
 
 
 
Kontakt na organizátora:

Robby Kubáň

modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz

tel: 603 375 481

Prihlaš se na Oáza ZeMě