Velký přechodový rituál

Komplexní přechodový rituál s přechodem po žhavém uhlí, získáním duchovního jména a osobního světelného symbolu s možností si ho nechat vytetovat
25.11.2021 18:00 - 28.11.2021 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Víkend kdy můžes zažít jedinečný přechodový rituál se všim, co k němu patří.

Během víkendu projdeš:

Rituálem Ohně - rizuál přechodu po žhavém uhlí

Rituálem Vody - rituální očsista těla v potoce uprostřed přírody

Rituálem Vzduchu - rituální tanec čtyř strann s vířením 

Rituálem Země - cesta za vizí do hlubin země

Obřadem získání duchovního jména a osobního světelného symbolu

Velký přechodový rituál obsahuje také techniky práce s dechem, techniky na soustředění se a ukotvení se do svého středu. OSHO meditace atd.

 

Účastnický poplatek (zaváděcí cena !): 4 650,-Kč (studenti a nezaměstnaní do do 26 let 3 950,-Kč). Ten zahrnuje ubytování, stravu, materiální zabezpečení a kompletní program.

Předem se posílá nevratná záloha 1 550,-Kč. V případě neúčasti je možné si za sebe najít náhradu, na kterou bude záloha přepsaná).

Budou tě provázet Sabina Břenková a Robby Sunanda

 

Sabina Břenková - Taterka Nové Země, průvodkyně Rituálním tetováním ve studiu Open Heart Tattoo. Pomáhá klientum uvědomit si jejich plná potenciál duše, který s nimi otiskne do tetování. Využívá také práci s Lightlanguage - léčivých nástrojů ve formě světelných symbolů a jazyka.

Robby Sunanda -  Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1000 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.

Prihlaš se na Velký přechodový rituál