Luční setkání 2021 - uvolnilo se jedno, možná dvě místa !

Akce příroda
11.6.2021 19:30 - 14.6.2021 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Dny i noci provoněné posečenou loukou, poznávání okolní přírody, zpívání a povídání strašidelných historek u táboráku, hříčky a tvoření. To všechno doprovází tradiční kosení údolní louky v Moravském krasu. Přidáš se k nám? Předchozí zkušenosti s kosením nejsou podmínkou. Rádi Tě zaučíme a získáš i spoustu zajímavých informací a praktických dovedností. 

Kosit budeme jako vždy mokřadní louku za Švýcárnou v NPR Býčí skála v CHKO Moravský kras. Cílem je podpora diversity rostlinstva za účelem sekundárního zvýšení druhové rozmanitosti bezobratlých. 

Účastnický příspěvek: min. 90,-Kč/den a více :) Je dobrovolný, vybírá se předem vratná záloha viz. níže.

Počet míst je omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů zasláním vratné zálohy 380,-Kč / osoba. Dle tvého uvážení ti na místě vrátíme zbytek peněz zpět. Pokud by jsi měl(a) opravdovou finanční tíseň (a byla ohrožena tvoje účast, protože by jsi nemohl(a) zaslat vratnou zálohu zpět), dej nám jen vědět.
 
Jízdenku na akci si uschovej. Je možné že se nám časem podaří získat dotaci a  jedna cesta (směrem na akci) se bude zpětně proplácet !!! 
 
Týden před akcí Ti zašleme podrobné informace o akci. Pokud jsi se mezitím rozmyslel(a), že se akce nezúčastníš, prosím kontaktuj nás prostřednictvím emailu.
 
 
Organizátoři: Robby, Zuzka Š., Luboš, Libor a další...
Kontakt: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481

Přihlašování již uzavřeno