Poznej mystické kořeny josefovského údolí VI.

Pracovně - prožitková víkendová akce (přesunutá z dubna)
29.5.2020 19:30 - 31.5.2020 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. Zde před pár lety vzniklo, a stále se staví, Ekologické volnočasové centrum Švýcárna.

Vydejte se s námi na toto místo pomoci svoji prací k postupné rekonstrukci tamních historických budov.

Čeká nás práce okolo areálu EVC Švýcárna. Napomůžeme k novu rozjetí centra a přípravě stavebního materiálu k dalším rekonstrukcím. 

Poodhalte mystičnost tohoto místa i vlastního nitra. Kromě práce nám k tomu napomůže objevná výprava (výlet k objevení nové tajemné jeskyně a na blízkou vyhlídku nad údolím) a některá z aktivit realizované v tomto seberozvojovém centru. Budeme mít na výběr mezi REIKI technikami, meditací, technikami Improdivadla atd.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Účastnický poplatek: doporučený ... 180,-Kč V případě, že by byl účastnický poplatek pro tebe překážkou v účasti, tak nám napiš/zavolej, a nějak se domluvíme. Účastnický poplatek je, v případě tvé neúčasti, nevratný. Ale můžeš za sebe najít náhradníka. 
 
Robby, Zuzana Š a Zuazana P.
 
Tel: 603 375 481

Přihlašování již uzavřeno