Luční setkání 2019

Akce příroda
14.6.2019 19:30 - 16.6.2019 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

Dny i noci provoněné posečenou loukou, poznávání okolní přírody, zpívání a povídání strašidelných historek u táboráku, hříčky a tvoření. To všechno doprovází tradiční kosení údolní louky v Moravském krasu. Přidáš se k nám? Předchozí zkušenosti s kosením nejsou podmínkou. Rádi Tě zaučíme a získáš i spoustu zajímavých informací a praktických dovedností. 

Kosit budeme jako vždy mokřadní louku za Švýcárnou v NPR Býčí skála v CHKO Moravský kras. Cílem je podpora diversity rostlinstva za účelem sekundárního zvýšení druhové rozmanitosti bezobratlých. 

Účastnický poplatek: předběžně 180,-Kč

Počet míst je omezen. Proto svoji účast potvrď do 5-ti dnů zasláním částečně vratné zálohy 400,-Kč / osoba. Dle tvého uvážení ti na místě vrátíme zpět částku 400,Kč - odečtení účastnického poplatku). Pokud by jsi měl(a) opravdovou finanční tíseň (a byla ohrožena tvoje účast), dej nám vědět a nějak to vymyslíme.
 
Účastnický poplatek 400,-Kč (z části vratný, viz. víše), zašli na náš účet pro platby v hotovosti 170 138 774 / 0300 (ČSOB banka). Do textu pro příjemce dej název akce a celé své jméno. 
 
Jízdenku a akci si uschovej, je možn, e se jedna cesta (směrem na akci) bude zpětně prolácet. 
 
Storno podmínky:
V případě zrušení tvé závazné přihlášky na akci, bez nalezení za sebe náhrady, propadá 400,-Kč ve prospěch akce.
 
Týden před akcí Ti zašleme podrobné informace o akci. Pokud jsi se mezitím rozmyslel(a), že se akce nezúčastníš, prosím kontaktuj nás prostřednictvím emailu.
 
 
Organizátoři: Robby, Zuzka Š., Luboš, Libor a další...
Kontakt: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz, 603 375 481
Prihlaš se na Luční setkání 2019