Zeměbrána - Letní duchovní škola

Letní inspirativní setkání se zkušenými lektory seberozvojových a duchovních škol na EVC Švýcárna v Moravském krasu.
1.7.2018 16:00 - 9.7.2018 15:00

EVC Švýcárna, Josefovské údolí u Adamova, Moravský kras

V srdci Moravského krasu probehne letní setkání s lektory a mistry několika seberozvojových a duchovních směrů, kteří zde realizují workshopy a přednášky zaměřené na práci se svojim vnějším i vnitřním tělem (svojim Já).  Můžeš se těšit na rozličné workshopy, REIKI, akrojógu, meditace, přednášky o partnerských vztazich, potní chýši, práci s hlasem, hudební jamy a mnoho dalšího. 

Celkem je 5 lektorů (Robby Sunanda, Zuzana Škopová, Radka Svobodová, Taran a Dalibor Neuwirt. Blíže k lektorům a jejich typu programů nalezneš zde: http://svycarna.eu/node/775 (Zde jsou uložené medailonky a programy, které měli tito lektoři na Silvestrovské akci "Deset Vzplanutí".

V průběhu této týdenní akce proběhnou 2x po 6 hodinách brigády na pomoc EVC Švýcárna a místnímu údolí. Díky tomu můžeme snížit cenu na nejnižší možný limit (viz. účastnický poplatek). Ostatním programem tě bude provázet 5 lektorů s programy zaměřenými na seberozvoj a to ve směru osobních a partnerských vztahů, meditací, Jógy, REIKI, AkroJógy, Improvizačního divadla, komunikace, práce z hlasem a tělem, muzikoterapii, očistou těla pomocí indianské sauny atd..

 

Účastnický poplatek:

a) s účasti na 2 x 6 hodinové brigádě v průběhu tábora 2 800,-Kč (věk do 26 let)

b) bez účasti 2 x 6 hodinové na dobrovolnické brigádě 4 200,-Kč (věk do 26 let)

Při věku účastníka nad 26 let příplatek k výše uvedenému + 600,-Kč

 

 

Kontakt na organizátory:

Mobil: 603 375 481 (Robby)

Email: modry [dot] kamen [zavináč] centrum [dot] cz  

Přihlašování již uzavřeno